Jiří Bartoška dorazil do Karlových Varů. Prezident festivalu vypadá čile i po nemoci

Jiří Bartoška dorazil na festival do Karlových Varů

Ještě před pár dny se pořadatelé a fanoušci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary obávali, že Jiří Bartoška (76) kvůli svému zdravotnímu stavu nedorazí. Prezident a tvář festivalu však den před jeho zahájením velké akce přece jen přijel.

Představit si Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary (KVIFF) bez účasti herce a prezidenta festivalu Jiřího Bartošky (76) je téměř nemožné. Jiří Bartoška obavy o své zdraví u veřejnosti vzbudil zhruba před čtrnácti dny. Po prodělané viróze se jeho zdravotní stav nelepšil a musel být sanitkou převezen do Fakultní nemocnice v Motole.

Včera ovšem přišla od ředitele KVIFF dobrá zpráva a ve čtvrtek se potvrdila příjezdem Jiřího Bartošky na místo konání festivalu. „Pan Bartoška přijede do Karlových Varů ve středu nebo ve čtvrtek. Z nemocnice odchází pln sil, je v pořádku. Na festival se těší,“ popsal výkonný ředitel KVIFF Kryštof Mucha na oficiální tiskové konferenci.

Přečtěte si také: Russell Crowe obdivuje krásy Varů. S fanoušky se fotí a vtipkuje. Město ho uchvátilo

Jak informoval Blesk.cz, prezident festivalu přijel kolem 16. hodiny a vypadal čile. Fanoušky však údajně odmítl s tím, že se nyní nebude s nikým fotit ani rozdávat podpisy.

Je jisté, že nemoc Jiřího Bartošku zbrzdila v plánování a přípravách, ale zdraví je nejdůležitější. Dá se očekávat, že některé detaily budou laděny až za chodu na místě, toho si ovšem běžný návštěvník nemusí vůbec povšimnout a díky tomu, že slavná ikona do Varů dorazila, můžeme se těšit na filmový festival tak, jak ho známe z minulých let.

Jak to vypadá v Karlových Varech před zahájením festivalu?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.