Bartoška zářil na golfu a promluvil o zdraví: Tělo je líné, ale mohu tu být, zdůraznil

Ještě pár dní před pátečním zahájením se pořadatelé a fanoušci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary obávali, že Jiří Bartoška (76) se velkolepé události kvůli svému zdravotnímu stavu nezúčastní. Po prodělané viróze byl totiž hospitalizován v nemocnici. Prezident festivalu je ale velký bojovník a zvládl nejen golf, ale také rozhovor pro magazín Showtime.

Nad účastí Jiřího Bartošky na filmovém festivalu v Karlových Varech visel otazník v podstatě do posledních chvil. Přestože bez prezidenta si filmový svátek málokdo umí představit, zdraví je přednější a věk je neúprosný. Když ho následky virózy dva týdny před zahájením upoutaly na nemocniční lůžko, u obyčejných fanoušků i hereckého světa to pochopitelně vzbudilo obavy.

Ve středu minulého týdne přišla od ředitele KVIFF dobrá zpráva a ve čtvrtek pak už přijel do Karlových Varů. Na červeném koberci v rámci zahájení ale chyběl a jeho manželku Andreu na něm doprovázel syn Janek. Přestože se Jiří Bartoška festivalu účastní, není vidět tolik jako v letech předchozích.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT: Podívejte se, jak to ve Varech slušelo Denise Nesvačilové

Rozumný režim

Pro Jiřího Bartošku je filmový festival srdeční záležitostí a je velice rád, že si ho nakonec nemusel nechat ujít a zdravotní stav mu umožnil se velkolepé akce zúčastnit. V rozhovoru pro CNN Prima News nicméně přiznal, že odpočinek je potřeba. Kromě povinností se tak věnuje například i golfu, který si šel zahrát s moderátorem Markem Ebenem.

„Užívám si to. Byl jsem dlouho v nemocnici. Tělo je líné, ale zaplaťpánbůh, že jsem byl propuštěn a můžu být tady v Karlových Varech, to je pro mě důležité. Chvílemi to vypadalo, že to nestihnu. Snažím se odpočívat a cítím se dobře,“ řekl Bartoška pro magazín Showtime. Na celý rozhovor se podívejte v úvodu článku.

Podívejte se také na rozhovor s Duškem, který ve Varech uvedl film Dvě slova jako klíč:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.