Celebrity

9. listopadu 2022 11:08

Šarlota Chmelařová

Jiří Ovčáček promluvil o ukrajinské nevěstě: Vzali jsme se z lásky, odmítl spekulace

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček (43) se v pátek oženil s ukrajinskou běženkyní, které pomohl sehnat v ČR bydlení. Ženě a jejímu synovi nabídl nejprve azyl, ale pak přeskočila jiskra. Hradní mluvčí uvedl, že ženu si vzal z čisté lásky.

Veselka Jiřího Ovčáčka proběhla v kostele Panny Marie u Hamerského rybníka v Záběhlicích. Přítomna byla pouze rodina a okruh nejbližších přátel. Za svou právoplatnou manželku si vzal ženu z Ukrajiny, se kterou tráví čas od letošního jara. Na veselku upozornil deník Blesk, který zveřejnil i snímek od oltáře.

Část veřejnosti začala spekulovat, zda Ovčáček ženu skutečně miluje, zda nemohlo jít o účelový sňatek. To hradní mluvčí rázně odmítá, pro všechny pochybovače má jasný vzkaz. „Vzájemně jsme si z lásky před dobrým Bohem udělili svatost manželství, je to velká radost. Děkujeme za četná a krásná přání z celé republiky i z Ukrajiny. Bůh všem žehnej,“ napsal ve zprávě pro web ŽivotvČesku.cz.

Svatební cesta po Česku

Podle deníku Blesk mají být momentálně novomanželé na svatební cestě někde v České republice. Nová choť hradního mluvčího měla dříve pracovat v administrativě a od té doby, co žije v Česku, je zaměstnaná v nejmenované charitě.

K Ovčáčkovi se nastěhovala spolu se svým synem v předškolním věku. „I pod vlivem jeho hluboké víry se rozhodl někomu pomoci, a tak na jaře pronajal byt, kde chtěl ubytovat běžence. No a do toho bytu přišla jeho nastávající i se synem. Původně tam chodil pomáhat, ale postupně přeskočila jiskra a už tam zůstal,“ prozradil deníku Blesk nejmenovaný zdroj. Prezident Miloš Zeman měl Ovčáčka v jeho svatebním plánu podpořit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.