Kapitána Exnera si užijete už tento víkend v sobotu a neděli. Podívejte se na další upoutávku!

Kapitán Exner - Užijte si víkend s Exnerem

Nový seriál Primy uvidíte už tento víkend v sobotu 26. 8. a neděli 27. 8. ve 20.15. Víkend bude zkrátka ve znamení Kapitána Exnera. Pokud chcete poznat uhlazeného vyšetřovatele Exnera o něco lépe, podívejte se na další upoutávku!

Každý večer tohoto víkendu zasvětíme na Primě nové kriminálce Kapitán Exner. Seriál má dohromady dvanáct napínavých dílů, kde však nechybí elegance hlavní postavy, krásné ženy a důvtip vyšetřování.

Ačkoliv má Kapitán Exner dvanáct epizod, jedná se o šest příběhů, takže vraha společně s charismatickým vyšetřovatelem objevíme až během druhého dílu. S prvním příběhem tedy začínáme v sobotu ve 20.15 a pokračujeme druhým dílem v neděli ve stejný čas, kdy odhalíme motiv zločinu, ale i osobu, která za ním stojí.

PODÍVEJTE SE EXKLUZIVNĚ NA CELOU SCÉNU Z PRVNÍHO DÍLU KAPITÁNA EXNERA

Jakým příběhem Kapitán Exner začíná?

Když v zoologické zahradě usmrtí ve výběhu hroch mladou ženu, vypadá to jako nešťastná náhoda. Detektivové ovšem tuší, že pravda je jiná. Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem...

Kdo je vrahem? Podívejte se na nový seriál Kapitán Exner na Primě už v sobotu ve 20.15 a následně v neděli ve stejný čas.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.