Móda a krása

18. června 2020 12:05

Petra Kloidová

Stačí změnit jeden detail a můžete vypadat úplně jinak! Tyto ženy to udělaly

Změna je život. My ženy máme jednu obrovskou výhodu, pokud chceme změnit samy sebe vzhledově, stačí malé detaily a přicházejí velké výsledky. Takovým důkazem jsou i tyto ženy, které se rozhodly změnit image. Někdy stačí málo...

Známe to všechny, stačí si koupit něco na sebe, nalakovat nehty jinou barvou, nebo o pár centimetrů zkrátit vlasy, na kterých si tak zakládáme. Pocit něčeho nového nastoupí téměř okamžitě. Možná proto se během karantény, kterou prožíval nebo stále ještě prožívá celý svět, rozmohlo tolik vlasových změn, které zahltily sociální sítě. Změn vzhledu se samozřejmě nevyhnuly ani světové celebrity, karanténa dopadla i na ně.

Vlasy hrajou v životě ženy velkou roli, ať už jsou krátké, nebo dlouhé. Kadeřníci a kadeřnice by mohli potvrdit všeobecnou pravdu, že kompletně novým účesem reagují ženy na osobní změny v životě. Každý má ale někdy potřebu udělat změnu klidně jen tak, osvěžit svůj vzhled a načerpat do vlastního života svěží energii a chuť jít dál. Tak to udělaly tyto ženy.

Milujete proměny?

Podívejte se na malé detaily, které dokážou výrazně změnit kompletní vzhled.

1) Muži mají rádi blondýny. Ne vždy je ale blond barva nutná...

2) Někdy dlouhé vlasy nejsou to nejlepší, co můžeme světu nabídnout. Krátký pixie střih naopak upozornil na krásnou tvář dívky a dlouhý krk. Riskovat s krátkým sestřhem se většinou vyplatí. Nositelka vypadá o dost mladš než s dlouhými vlasy.

3) Další důkaz, že razantní sestřih vlasů kolikrát pomůže ženě o dost více než romantické dlouhé lokny.

4) Ženy s rovnými vlasy si je natáčejí, kudrnaté holky si je rovnají. Nekonečný paradoxní boj. Nositelka přestala bojovat se svou přirozenou strukturou vlasů a s pomocí difuzéru dosáhla perfektního výsledku.

5) Někdy je potřeba změnit barvu vlasů – a proč ne?

6) Dlouhé vlasy jsou přirovnávány k ženskosti. Vlasy na ježka ale ženskosti nositelce rozhodně neubraly, naopak.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.