Móda a krása

23. května 2018 06:00

Martina Čerňanská

Znáte pět tajemství krásy a mládí Meghan Markle? Vyzkoušejte je na sobě!

Novopečená vévodkyně ze Sussexu a manželka prince Harryho není žádná mladice, ale šestatřicetiletá žena. Přesto vypadá jako svěží dívenka. Jak to ta Meghan dělá?

Meghan Markle jistě neulovila prince Harryhon jen na své aktivistické cítění a charitativní činnost. Je to prostě kočka! Co na tom, že je starší než její manžel? Přitom na to absolutně nevypadá a fakt, že jí za čtyři roky bude čtyřicet by nikdo ani zdaleka nehádal. Jaká jsou Meghanina kouzla mládí a krásy? Zkuste je i na sobě a uvidíte.

Veganství přes týden

Meghan sice prohlásila v televizním rozhovoru, že ji Harry požádal o ruku, když si pekli doma kuře, ale fakt je, že se po většinu týdne stravuje vegansky. To znamená, žádné maso ani jiné živočišné produkty. O víkendech si pak dovolí trochu ujet a jistě padne i nějaká ta pravá anglická snídaně. Jako hollywoodská diva ovšem svoji linii hlídá a nedělá si z těla odpadkový koš. Společně s Harrym preferují sezónní a lokální potraviny a prostě “nejedí blbě”.

Jóga po mamince

Při pohledu na svižnou postavu její maminky je jasné, že zde genetika zafungovala na jedničku, i když táta je pořádný obézní americký hromotluk. Ale ani Meghanina mamka nemá figuru zadarmo. Je velká fanynka do jógy a dokonce ji předcvičuje. Také Meghan často provozuje jógu, díky čemuž je její postava ladná, štíhlá a mladistvá. Zkrátka jógou vede cesta k Meghanině postavičce.

PŘEČTĚTE SI: EXKLUZIVNÍ REPORTÁŽE A BONUSY Z KRÁLOVSKÉ SVATBY

Krásné vlasy

Někdy mají ženy pocit, že když překročí magické číslo 35 let, už nemají na dlouhé vlasy nárok. Ne tak Meghan! Má nádherné dlouhé vlasy, kterými může konkurovat i vévodkyni Kate, a to je co říci. Jistě se o ně pečlivě stará, nosí je často volně rozpuštěné, někdy ve volném spuštěném drdolu. Dlouhé vlasy v lidech podvědomě evokují čas mládí a Meghan i díky nim vypadá jako mladá víla.

Jednoduchý styl

Co se nové vévodkyni upřít nedá, je cit pro módu. Jistě má své poradce a také slušný budget na oblékání, ale i do poněkud strohých a konzervativních vod britské královské klasiky dokáže propašovat nějaký moderní prvek, kterým outfit získává mladistvý šmrnc. Přesto se zcela drží pravidel. Je výrazný tip a ví, že v jednoduchosti je krása, což opuncovala i svou ikonickou svatební toaletou.

Usměvavá tvář

Myslíte si, že vám k mládí pomůže už jen botox? Zkuste ještě i úsměv, přesně jako Meghan. Podvědomě totiž vnímáme usměvavé lidi, jako mladší a ty, kteří mají ustaraný výraz a spadlé koutky, jako staré. Meghan to nikdy nepřehání s makeupem a zvýrazňuje si (podobně jalo lady Di a Kate) jen oči, které pak září z věčně usměvavého obličeje. Právě úsměv a zářící oči ji dělají nejvíce krásnou a mladou.

Mohlo by vás také zajímat:

autor: KU

Sdílejte článek
Štítky krása princ Harry královská svatba Meghan Markle vévodkyně ze Sussexu

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.