Taťána Kuchařová se objevila ve společnosti. Prozradila, jak to nyní má s muži

Modelka Taťána Kuchařová (34) má za sebou náročný rozvod s hercem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (39). Nejtěžší období bývalá Miss World překonala a teď si užívá single život. Jak to má momentálně s muži?

Taťána Kuchařová na otázky týkající se jejího aktuálního vztahu odpovídala mlhavě. „Mám se krásně. Myslím, že to je i vidět,“ usmívala se potutelně modelka v rozhovoru pro pořad Showtime. Netajila se tím, že si aktuálně život vychutnává plnými doušky a vážným známostem se vyhýbá, alespoň prozatím. „Vedu velmi zábavný a čilý společenský život. Nechala bych to zatím u toho. Je to fajn, je to období, které se možná už nikdy v životě nezopakuje, takže si ho užívám,“ vysvětluje Kuchařová svůj pohled.

Po dlouhodobém soužití s hercem a hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým se Taťána do dalšího vztahu tak úplně nehrne. Nevydařené manželství bohužel skončilo hořce, a tak je vcelku pochopitelné, že modelka na další známost nespěchá. „Nepotřebuji se po osmiletém vztahu a manželství hned hrnout do nového vztahu. Umím být sama. Nepotřebuju vytloukat klín klínem, tyhle věci se hojí pomalu. Myslím, že to prožívám naprosto standardně – po tom všem, co se stalo – a dávám si trošku oraz od vztahů. Chci si už tentokrát pořádně a dobře vybrat,“ dodala dlouhonohá blondýnka.

Kuchařová má vlastní parfém a stále pečuje o důchodce

Kuchařová se objevila na veřejnosti po delší době. Na první pohled jen září a daří se jí také v profesním životě. Jak se zdá, pracuje na jednom projektu za druhým a svou vytíženost si náležitě užívá. Nyní například představila svůj vlastní parfém. „Vždycky jsem si chtěla namíchat svůj autorský parfém pro ženy. Je to takový otisk mě,“ dodala ke své vůni. A prozradila taky, že jeden nový muž se v životě modelky přece jen objevil. „Dala jsem se do holportu s jedním strašně talentovaným a moc krásným mužem. Ale tam to začíná a končí u přátelství. Mám smůlu, bohužel,“ prohlásila s nadsázkou Kuchařová o kadeřníkovi Tomáši Arsovovi.

Kuchařová založila dva roky po svém vítězství v soutěži Miss World nadaci Krása pomoci, která se zaměřuje na seniory a umožňuje jim prožít důstojné stáří. „Máme krásnou Tančírnu pro všechny generace ve stylu latino. Já jsem v životě udělala pár dobrých a pár špatných rozhodnutí. Ta špatná měla naštěstí dopad jen na mě, ta dobrá mají dopad na celou řadu lidí. Spousta z nich tady dnes večer bude, pomáháme seniorům po celé republice už skoro 15 let. Je to moje celoživotní poslání a láska,“ dodala na závěr s úsměvem Kuchařová.

Sdílejte článek
Štítky muži styl vztah vztahy projekt Miss World Ondřej Brzobohatý celebrity Showtime showbyznys Taťána Kuchařová parfém Nadační fond Krása pomoci

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.