Kristýnu a Alberta uvězní zával. Drama se promění v romantiku

Albert s Kristýnou uvíznou v závalu – ZOO (142)

David Gránský (31) a Sára Milfajtová (32) prožijí jako Albert a Kristýna náročné okamžiky, během nichž jim doslova půjde o život. Nešťastnou shodou okolností se spolu s malým chlapečkem ocitnou uvězněni ve štole. Vypjaté chvíle je ale sblíží víc, než by si mysleli. Bude z nich opět spokojený pár? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Průvodkyně Kristýna si náhodou u vstupu do skal v odlehlejší části zoologické zahrady všimne smutné holčičky, která čeká na brášku. Vydal se sám dovnitř a dosud se nevrátil. Blondýnka na nic nečeká a vydává se za ním. „Pavlínko, není tady signál. Půjdu ho hledat, ty mi ale musíš slíbit, že se nevypravíš za mnou a počkáš tady,“ instruuje dívenku, jež souhlasně přikyvuje.

Zatímco poslušně trpělivě čeká, objeví ji Albert. Když vyslechne, co se stalo, pohotově ji nasměruje k ředitelce a sám jde po nich pátrat. V absolutní tmě se jim nakonec povede pomocí křiku a baterek z mobilů shledat. „Zůstaňte tam, kde jste. Hned jsem u vás,“ nařizuje jim Albert, který je i po rozchodu do Kristýny zamilovaný. Jenže najednou se v dalším díle, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě, ozve hrozná rána a sesune se část skály. Všichni tři tak uvíznou ve štole bez jakéhokoliv kontaktu s okolím.

Chcete být součástí smečky? Zahrajte si v seriálu ZOO!

Holčička naštěstí splní svůj úkol do puntíku, přiběhne do kanceláře ředitelky a ta zalarmuje všechny možné posily a dobrovolníky, aby pomohli odhazovat kameny. Uvězněná trojice prožívá nezáviděníhodné momenty plné obav. „Nemáš strach?“ přitulí se Kristýna k Albertovi. On si ale jako pravý chlap snaží zachovat chladnou hlavu, přestože se taky bojí. Zachrání je včas? A zapomene Kristýna díky nenadálým událostem na starou křivdu, kdy o ni Albert uzavřel s Kamilem nechutnou sázku?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.