Ta sedne! Albert slízne pořádnou facku. Nakonec skončí s rukama v poutech

Jsi naprostý blbec, Alberte – ZOO (137)

David Gránský (31) se sice coby Albert hodně polepšil, rány ale schytávat nepřestává. V populárním seriálu z prostředí zoologické zahrady naštval Kristýnu v podání Sáry Milfajtové (32) natolik, že mu ubalí facku. Dokonce ho i spoutá. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Průvodkyně Kristýna je sice milá a hodná holka, ale když ji někdo naštve, dokáže být pěkně tvrdá a nepřístupná. Na křivdu či bolest jen tak nezapomíná a na vlastní kůži to zažije i Albert. Ten s usměvavou blondýnkou zaskóroval, vyhlášený sukničkář se navíc dokonce zamiloval. Spokojenosti a vzájemné blízkosti si ale dlouho neužíval. Kamil s Markétou se mu totiž pomstili a Kristýna se dozvěděla, jak nechutnou sázku o ni Albert s mladým Ovčíkem uzavřel.

Něco takového si však bývalý ředitel zoologické zahrady za rámeček nedá. „Nepokoušej se mi nic vysvětlovat, nebo budu strašně zlá,“ varuje ho rozzuřená Kristýna, když se s ní snaží promluvit. „Jsi naprostý blbec, Alberte. Arogantní, namyšlený, samolibý parchant,“ běsní v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. Výčet nadávek pak korunuje dobře mířenou fackou. Zatímco ji Bert pokorně přijme s dodatkem, že si ji zasloužil, průvodkyně nepřestává vyhrožovat. „Nepokoušej se ke mně přibližovat. Příště tě nakopu mezi nohy,“ hrozí mu.

Chcete být součástí smečky? Zahrajte si v seriálu ZOO!

Jenže PR manažer se vzdát nehodlá. Na svou lásku si donese pouta. „Připoutám se k tobě, abys mě prostě musela vyslechnout,“ je rozhodnutý vynutit si možnost, jak by si s ní mohl popovídat. Naneštěstí pro něj je Kristýna mrštná jako štika. Než se Albert naděje, stojí mu za zády a s chutí utahuje želízka i kolem jeho druhé ruky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.