Kamil s Markétou vrací úder. Zamilovanému Albertovi zničí nový vztah

Proradné spolčení Markéty a Kamila – ZOO (136)

Michaela Petřeková (25) jako sebevědomá právnička těžce nese ponížení od Alberta. David Gránský (31) ji totiž v oblíbeném seriálu coby zkušený sukničkář po jedné noci odmítl a dal přednost Kristýně v podání Sáry Milfajtové (32). Jenže to si Markéta nechce nechat líbit. Spřáhne se s Janem Kopečným (34) alias Kamilem a společně se parádně pomstí. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Právnička Markéta byla potvora odjakživa. Intrikami a přetvářkou se jí povedlo docílit svatby se soudcem Petrem, který ji ale nechal stát v slzách před oltářem a z obřadu utekl. I tehdy Markéta toužila po pomstě a vyhrožovala, že mu zničí kariéru. Pak se ale zklidnila, prošla velkou proměnou a přestoupila na stranu dobra. Ve vztahu k mužům však zůstala v lecčems stejná. Odmítnout ji se jednoduše nevyplácí.

Pozná to i bývalý ředitel zoologické zahrady Albert. Krásná právnička si na něho dělala zálusk, dokonce se před ním neváhala svléknout přímo v kanceláři. Ačkoliv jí v daný moment nedokázal odolat, o žádné pokračování nestál. To půvabnou brunetku rozčílilo, mnohem více ji ale nakrklo, když se Albert do Kristýny doopravdy zamiloval. „Jaký to je žít s pocitem, že máš jenom na použité zboží?“ prskne na milou průvodkyni v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek na Primě. „Kdykoliv se budeš s Albertem líbat, budeš vědět, že se líbal se mnou. A kdykoliv budete, ty víš co…,“ pokračuje ve své zlobě, dokud ji PR manažer nepřeruší a pořádně nesetře.

Chcete být součástí smečky? Zahrajte si v seriálu ZOO!

Jenže to Markétu dopálí ještě více. Takové ponížení mu za rámeček nedá. Proto neváhá, a jakmile v infocentru zaslechne, že měl o Kristýnu zájem i Kamil Ovčík, vycítí příležitost. „Vsadili jsme se, kdo ji dostane dřív,“ přizná jí bez mrknutí oka Kamil, načež se právnička začne spokojeně usmívat. V hlavě se jí totiž okamžitě zrodí perfektní plán na pomstu. Bývalý Albertův kamarád tudíž přijde do restaurace a přeruší mu seznamovací večeři Kristýny s maminkou. Co všechno na něho napráší?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.