Past sklapla. Nad Ovčíkem se stahují mračna, jeho manželka se spřáhne s Charliem

Ovčíková se spolčuje s Charlieho týmem – ZOO (135)

Ovčíkovi mají do svatoušků daleko. Jan Kopečný (34) coby Kamil i jeho otec v podání Romana Štolpy (59) patří v oblíbeném seriálu k těm největším lumpům. Jenže jak se říká, na každého jednou dojde. Marek Němec (42) se jako novodobý Robin Hood se svou partou postará o to, aby Ovčík starší skončil ve vězení. Potřebnou munici jim navíc dodá sama jeho choť. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Bylo s podivem, když se k Charlieho týmu, který už má na svědomí okradení Polákových nebo napálení starosty Bavora, přidal policista Břéťa. Snad právě proto, že má férový major Kabát smysl pro spravedlnost a nesnese nepotrestané příkoří, se spolčil s partou samozvaných mstitelů. Pomyslnou třešničkou na dortu však bylo připojení vážené soudkyně Danuše, jež už se déle nemohla dívat na Ovčíkovy útoky na Raula a jeho rybářskou chatu.

Právě ona zařídila, aby paní Ovčíková načapala manžela s milenkou v posteli. „Je to sviňák. Po tom všem, co jsem pro něj udělala, si narazí takovou flundru,“ svěřuje se rozčileně Danuši u Charlieho v bytě. Tím to ale nekončí. Zhrzená žena je odhodlaná se pomstít. „Tohle jsou firmy, které se tváří, že nemají s mým manželem nic společného. A tohle jsou papíry, které dokážou, že je skrytě vlastní,“ předává soudkyni a Břéťovi potřebné dokumenty v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. Nechybí ani podklady k likérce, jež várkou alkoholu s metanolem způsobila dvojčatům nemalé problémy. „Podepíšu vám všechno. Hlavně když půjde sedět, podvodník jeden,“ souhlasí s oficiálním potvrzením předání dokladů.

Chcete být součástí smečky? Zahrajte si v seriálu ZOO!

Takový podlý tah však Ovčík od své choti rozhodně nepředpokládá, a když za ním Břéťa přijde se zatykačem, jen se mu vysmívá. „Není to škoda práce, když do večera budu zase doma? Nebylo by třeba lepší, kdybyste rozdával pokuty za špatné parkování?“ rýpe do policisty, zatímco si v klidu vychutnává oběd. „My ale máme proti vám docela slušně nabito,“ vyvádí ho z omylu Břéťa. Opravdu se mu tentokrát podaří dostat proradného Ovčíka do vězení na delší čas?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.