Celebrity

28. března 2023 17:50

Eliška Reiglová

Frontman slavné kapely přiznal, proč nemohl počít: Měl jsem zhulené spermie

7 pádů Honzy Dědka (9) - upoutávka

Skladatel, textař a frontman kapely Rybičky 48 Kuba Ryba (38) je nejen hudebníkem, ale také spokojeným manželem a otcem. Než ale přijal tyto dvě role, čekala ho složitá cesta. Svatbu kvůli šamanovi pořádal o rok později, než měl v plánu, a v početí ho brzdila marihuana.

Kuba Ryba se narodil v srpnu roku 1984 v Kutné Hoře. V roce 2002 založil kapelu Rybičky 48, která se od té doby zařadila mezi nejpopulárnější české skupiny. Hraní na vyprodaných koncertech nyní musí umět skloubit s rodičovstvím a manželskými povinnostmi, což se mu daří dobře. Se ženou je spokojený dlouhé roky a v roce 2021 se jim narodil syn.

Svatba z rozhodnutí šamana

„S manželkou jsem začal chodit, když jí bylo 16. Byla to nejlepší kamarádka mojí o deset let mladší sestry,“ prozradil Kuba Ryba v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kterou uvidíte v úterý ve 21:35 na Primě. Když ji požádal o ruku, byl si jistý tím, co dělá. Ohledně svatby se ale musel poradit s někým dalším. „Jeli jsme na Bali k šamanovi. Přijeli jsme tam a říkali jsme, že se budeme asi brát. A on mi řekl, že ještě ne, že až za rok. Několikrát mi dobře poradil, tak jsme mu dali za pravdu,“ řekl.

Kuba Ryba byl ve vztahu devět let, než do toho konečně takzvaně praštil. Z přítelkyně Dominiky udělal vdanou ženu v roce 2019 poté, co svatbu skutečně uspořádal v době, kterou mu doporučil šaman. Toho vnímá jako důvěryhodného rádce, a to i přesto, že ho v minulosti zrovna nešetřil – hudebník naopak pocítil i silnou bolest.

Čtěte také: Frontman Rybičky 48 o panických atakách: Najednou nešlo mluvit. Myslel jsem, že mám infarkt

„Nevím, jestli to bylo dobře, nebo špatně. Nevím, co by se stalo, kdyby to bylo o rok dřív. Ten šaman je šílený, dělá tam lektvary. Je hustý. Mluví v různých řečech a má tam pověšených asi patnáct holí, kterými vyhání duchy z těla. Ten mi dal. Tou největší holí jsem dostal přes záda. Něco ze mě ale vytřískal, začalo se mi pak dařit. To bylo ezo sado maso. Dostal jsem strašný čoud,“ popsal Ryba svůj zážitek se šamanem.

Cesta k početí

Frontman kapely Rybičky 48 a jeho manželka se nějakou dobu neúspěšně snažili o miminko. Kuba Ryba po dlouhodobějším neúspěchu začal dokonce uvažovat nad tím, jestli náhodou není neplodný. Nakonec se ukázalo, že překážkou bylo něco jiného. Stačilo odstřihnout marihuanu.

„Dlouho jsme se snažili. Nedávali jsme si majzla, ale dlouho to nešlo. Přemýšlel jsem, jestli nestřílím naslepo. Pak jsem přestal na týden hulit a hned – hele… stačil týden. Už jsem s tím pak nezačínal. Měl jsem prostě asi jenom trošku zhulené spermie. Asi jim bylo dobře, ale nikam se nehnaly,“ zasmál se zpěvák, který už je tatínkem malého syna.

Čtěte také: 5 věcí, které by muži měli přestat dělat, aby byli plodnější. Vliv má i konzumace masa

„Dlouho jsme se s manželkou bavili o jménu. Žena chtěla holku Andělku, ale kluk Anděl…? A tak navrhla Lenny, ale máme tady už zpěvačku Lenny, takže to ve mně evokuje spíš holčičí jméno. Tak jsem navrhl Lemmy. Původně jsem teda chtěl Zeuse Rybu, aby mohl opravovat učitelku. Až mu řekne Zeusi, on ji opraví – Die,“ dodal s humorem sobě vlastním Kuba Ryba.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.