Klára a snowboardistka Petra se v Ohnivým kuřeti spojí v honbě za stalkerem

Ohnivý kuře II (47) - upoutávka

Jiří si sice myslel, že přítomnost Petry Kláru podráždí a vyprovokuje v ní vztek vůči Mikeovi. To se ale stane jen částečně a Klára se naopak spojí s Petrou, kterou by také moc zajímalo, proč do celé situace stalker zatahuje jménem Mikea i ji….

Veruna je naštvaná na svého otce kvůli dluhům. Problém ale je, že má opět pokračovat televizní natáčení a Veruně se do něj pramálo chce. A to ještě netuší, jak těžký úkol vlastně bude: celá rodina bude muset na skoro dvoumetrových tyčích držet dvanáct talířů.

Aleš se rozhodne, že se zapojí do Kohoutova a Alenina byznysu, chce zákazníkům Lázní plodnosti nabídnout více – v jeho pojetí to ovšem znamená nabízet jim neskutečně výživné, leč trochu chuťově nedobré džusy a smoothie. Roman z toho bude ale dost zaskočený!

Robiho čeká velký kšeft, protože ale není zcela legální, potřebuje zajistit, aby o ničem nevěděl Rorejs. Rozhodne se zapojit paní Vopršálkovou, což se ukáže jako zásadní chyba. Nebo ne? Rorejs začne čmuchat kolem, ale narazí na paní Mašlíkovou, a ta s ním pěkně vyběhne!

Jiřík rozjíždí další fázi jeho „operace Klára“, která má za následek jediné, a to rozvod Kláry a Mikea. Jiří se skutečně neštítí ničeho! Jenže plán nedopadne tak, jak si Jiřík představuje…

Součástí „operace Klára“ je další Jiříkův zákeřný plán, kdy ji obdaruje jménem Mikea luxusními šaty. Co s nimi ale zamýšlí? Součástí jeho plánu je i snowboardistka Petra. Kláru čekají nemilé časy…

Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek