Kvízy

10. října 2020 06:00

Petra Kloidová

5 nejlepších testů osobnosti: Co o vás dokážou prozradit dlaně a ruce?

Snažíte se poznat sami sebe? Čtení z dlaně a fyziologie našich rukou je populární už několik tisíciletí. Udělejte si ty nejlepší osobnostní testy, které se zaměřují na lidské ruce.

Čtení z dlaně a čára srdce

Na našich dlaních rozlišujeme zásadní čtyři čáry života. Je to čára osudu, čára hlavy, čára života a čára srdce. Čáru srdce najdete nahoře na dlani u prstů, představuje lásku a přitažlivost. Naznačuje emocionální stabilitu a romantické perspektivy. Její překřížení, přerušení nebo zauzlení naznačují období smutku, žalu nebo deprese.

UDĚLEJTE SI TEST OSOBNOSTI: VAŠE ČÁRA SRDCE O VÁS PROZRADÍ VŠECHNO

Co o vás vypovídá poměr délky prstů?

Čtení z ruky patří k tradicím starým tisíce let, které se v historii nikdy neztratily. I vaše ruce mohou naznačit něco o vašem charakteru. Co o vás vypovídá délka vašeho ukazováčku a prsteníčku?

UDĚLEJTE SI TEST: CO O VÁS PROZRADÍ DÉLKA UKAZOVÁČKU A MALÍČKU? JACÍ JSTE PARTNEŘI DO ŽIVOTA!

Co o vás pozradí nehty na ruce?

Dokonce i tak malá část vašeho těla, jakou je nehet u palce na ruce, může prozradit spoustu věcí o nejrůznějších složkách vaší osobnosti. Co víc, dokáže odhalit dokonce i dosud nepoznaná zákoutí vašeho charakteru, která vás donutí sami o sobě více přemýšlet.

UDĚLEJTE SI TEST: NEPODCEŇUJTE TVAR NEHTU NA PALCI. CO O VÁS MŮŽE PROZRADIT?

Jaká jste osobnost podle otisků prstů?

Otisky prstů se využívají už skoro dvě století k praktickým účelům, které všichni známe. Věda rozlišuje tři typy otisků. Ke kterému typu patříte vy? A co mohou prozradit o vaší osobnosti?

UDĚLEJTE SI TEST OSOBNOSTI: JAKÁ JSTE OSOBNOST PODLE OTISKU PRSTŮ?

Přiložte k sobě dlaně

Stačí jediné, přiložit k sobě obě dvě dlaně a sledovat, jak se spojují dvě zásadní čáry. Zkuste si jednoduchý test, který dokáže odhalit, jak se vám bude dařit v lásce a manželství.

UDĚLEJTE SI TEST: PŘILOŽTE K SOBĚ DLANĚ A POZNEJTE, JAK SE VÁM BUDE DAŘIT V LÁSCE A MANŽELSTVÍ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.