zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nepodceňujte tvar nehtu na palci ruky. Co všechno na vás může prozradit?

Tvar nehtu na palci prozradí všechno o vaší osobnosti 1
Autor: womenworking.com Tvar nehtu na palci prozradí všechno o vaší osobnosti 1
Kristýna Šťastná , Vydáno: 11.07.2020
Dokonce i tak malá část vašeho těla, jakou je nehet u palce na ruce, může prozradit spoustu věcí o nejrůznějších složkách vaší osobnosti. Co víc, dokáže odhalit dokonce i dosud nepoznaná zákoutí vašeho charakteru, která vás donutí sami o sobě více přemýšlet.

reklama

Osobnostní rysy nejsou stálé, ale mohou se v průběhu života změnit. Přesto má každý člověk ty základní, které se dají odhalit i z maličkostí. Vaše chůze může například prozrazovat, do jaké míry jste zranitelní. Způsob, jakým sedíte, zase napoví hodně o vaší asertivitě. Stejně tak o vás může mnohé říct i tvar nehtu na palci ruky. Nuže, podívejte se na svůj palec a vyberte si z následujících šesti tvarů nehtů právě ten váš.

1. Široký obdélník

Podlouhlý obdélník
Autor: womenworking.com Podlouhlý obdélník

Pokud je váš nehet na palci pravoúhlý a široký, jste analytik, který vše pečlivě promýšlí. Dokážete si zachovat zdravý rozum i v extrémně vypjatých situacích, i proto se na vás nejbližší obracejí, když jsou v nesnázích. Jste pro ně soudce, který jim vždy poskytne užitečnou radu. Máte sklony ke kutilství a ráda vytváříte nové věci. Spíš než na estetiku však dáte na jejich funkčnost a užitečnost.

2. Vysoký obdélník

Vysoký obdélník
Autor: womenworking.com Vysoký obdélník

Nehet ve tvaru dlouhého obdélníku signalizuje, že jste velmi okouzlující a společenská osoba. Rádi vyhledáváte nové kontakty, zkušenosti i zážitky. Navzdory vaší touze po dobrodružství ale máte rádi věci pod kontrolou. Jste velmi opatrná a za každých okolností se na všem a na všech snažíte vidět obě strany mince. Málokdy se tak stává, že byste někomu naletěla.

3. Čtverec

Čtverec
Autor: womenworking.com Čtverec

Pokud váš nehet na palci vypadá jako čtverec, jste vážný člověk, který jde málokdy s davem. Toužíte po uznání ostatních, nehodláte se ale nikomu vtírat do přízně. Právě kvůli tomu, že často býváte svá, můžete působit na ostatní chladně a nepřístupně. Ti, kteří vás lépe poznají, ale rychle zjistí, že jste ve skutečnosti velmi obětavá osoba, která je svým nejbližším nablízku vždy, když potřebují. Stejně tak jste velmi schopný lídr i v náročných situacích a dokážete velmi účinně velet lidem.

4. Ovál

Ovál
Autor: womenworking.com Ovál

Nehet oválného tvaru připomínající mandli znamená, že jste naprosto upřímná, loajální a spolehlivá osoba. Dokážete se radovat z maličkostí, na nic si nehrajete a život v luxusu vás nikdy nelákal. Jste velmi citlivá i pečlivá, což pociťují především vaši nejbližší. Jste od přírody optimista, kterého jen tak něco nerozhodí, a rozhodně vám nedělá problém přijímat konstruktivní kritiku. Naopak ji vnímáte jako příležitost posunout se dál.

5. Kruh

Kruh
Autor: womenworking.com Kruh

Pokud je váš nehet kulatý, jste velice kreativní a umělecká duše. Toužíte po tom, být vidět i slyšet, a užíváte si obdiv ostatních. O ten rozhodně nemáte nouzí, protože jste zábavná a dokážete všechny strhnout svou energií a živelností. Přesto nejste ani zdaleka povrchní, přátele si vybíráte velice pečlivě a nejdůležitější je pro vás, abyste se svými blízkými mohla sdílet všechny vaše radosti.

6. Trojúhelník

Trojúhelník
Autor: womenworking.com Trojúhelník

Trojúhelníkové nehty na palci jsou znakem jemnosti a elegantnosti, ale také rafinovanosti. Přestože právě vaši něžnost může spousta lidí považovat za slabost, ani zdaleka to neodpovídá vaší buldočí povaze. Víte totiž moc dobře, co chcete a jak toho dosáhnout. Skrývá se ve vás spalující vášeň, které si však ostatní nemusí na první ani druhý pohled všimnout, protože svou osobnost raději vyjadřujete činy než nadbytečnými slovy.

Milujete testy osobnosti? 

Ukažte dlaně a poznejte, jaká jste osobnost

Přiložte k sobě dlaně a poznejte, jak se vám bude dařit v lásce a manželství

JAKÁ JSTE OSOBNOST PODLE VAŠICH OTISKŮ PRSTŮ?

CO O VÁS PROZRADÍ DÉLKA UKAZOVÁČKU A PRSTENÍČKU: JACÍ JSTE PARTNEŘI DO ŽIVOTA?

VYBERTE SI PEŘÍČKO A ODHALTE NĚCO FANTASTICKÉHO O SOBĚ

Test osobnosti

Test osobnosti: Vaše čára srdce o vás prozradí všechno

reklama

Související témata: test , osobnost , palec , nehet , tvář

reklama

Přečtěte si také

reklama