Test osobnosti: Vaše čára srdce o vás prozradí všechno

Umění číst v dlaních uznává lidstvo už několik tisíc let. Čáry v dlaních dokážou o našem životě prozradit mnohé. Co o vás prozradí zrovna ta vaše čára srdce?

Rozlišujeme zásadní čtyři čáry života, jako je čára osudu, čára hlavy, čára života a čára srdce. Čáru srdce najdete nahoře na dlani u prstů, představuje lásku a přitažlivost. Naznačuje emocionální stabilitu a romantické perspektivy. Její překřížení, přerušení nebo zauzlení naznačují období smutku, žalu nebo deprese.

Světová odbornice na čtení z ruky Helene Saucedo vysvětluje, že tvar čáry (je rovná, zakroucená nebo přerušená?) poukazuje na vaší osobní flexibilitu v této oblasti života. Podívejte se, u jakého prstu vaše čára srdce končí, a my vám řekneme, co jsou vaše silné stránky.

NAUČTE SE ČÍST Z DLANĚ

Pokud vaše čára srdce vypadá jako A

Pokud máte podobnou čáru života jako na obrázku, vypovídá to o tom, že oplýváte skvělými vůdčími schopnostmi. Lidé vás rádi následují. Také se rádi spoléháte na vlastní instinkt. Jen si musíte dát pozor na to, abyste svojí dominancí některé lidi nezastrašili. Naslouchejte a nechte mluvit a rozhodovat i ostatní.

Pokud vaše čára srdce vypadá jako B

Vaše čára života mluví o tom, že jste otevřená hlava a máte rádi lidi. Jste vášniví a empatičtí lidé, kteří se dokážou vcítit do druhého, dokážete v tom nejlepším slova smyslu ovlivnit ostatní. Což bohužel po vás platí i naopak. Snadno se necháte ovlivnit. Musíte si dávat pozor na to, abyste se na prvním místě vždy starali sami o sebe.

Pokud vaše čára srdce vypadá jako C

Taková čára srdce značí člověka, který má v sobě hodně kreativity. Umělecké sklony k malování, divadlu nebo hudbě hrajou ve vašem životě obrovskou roli. Ovlivňují to, kdo jste a jak chápete sami sebe. Dokážete se poddat vášni a přinášíte své umělecké vidění světa do života ostatních.

Pokud vaše čára srdce vypadá jako D

Toto je velice speciální čára srdce stejně jako její nositel. Pokud takovou vlastníte, s největší pravděpodobností patříte mezi lidi, kteří mají rádi výzvy a umějí se postavit jakémukoliv problému. Máte trpělivost a schopnost přemýšlet dopředu. Někdy ale můžete cítit frustraci z toho, že ostatní nevidí svět jako vy.

Chcete další testy osobnosti?

TEST OSOBNOSTI: JAK ZATÍNÁTE PĚST, ODHALÍ, JACÍ JSTE A PO ČEM TOUŽÍTE

CO UVIDÍTE NA OBRAZU, ODHALÍ, JAK SE ZAMILOVÁVÁTE

JAKÁ JSTE OSOBNOST PODLE OTISKU PRSTŮ

DÉLKA PRSTENÍČKU A UKAZOVÁČKU O VÁS ODHALÍ, JACÍ JSTE PARTNEŘI DO ŽIVOTA

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.