Celebrity

29. července 2022 14:15

Šarlota Chmelařová

Langmajer si užívá dovolenou s Gondíkovou. Je těžké ji nemilovat, rozněžnil se

Herec Jiří Langmajer (56) tráví se svou manželkou Adélou Gondíkovou (48) dovolenou v Jižním Tyrolsku. Ta v něm i po 13 letech společného soužití vyvolává pocity zamilovanosti, díky nimž nešetří láskyplnými slovy. Co všechno o své vyvolené napsal?

Zamilovaný pár si spolu vyrazil na letní dovolenou do Jižního Tyrolska, kde tráví čas chozením po horách. Společnost jim dělá i jejich čtyřnohý mazlíček – fenka Maybe. Navzdory tomu, že jsou spolu Jiří Langmajer a Adéla Gondíková už úctyhodných třináct let, z toho tři roky v manželství, působí neustále jako na začátku vztahu.

Čím Jiří Langmajer a Adéla Gondíková rozesmáli Honzu Dědka v jeho show?

Langmajer na svém Instagramu zveřejnil snímek, na kterém je zachycená Adéla spolu s jejich pejskem v italské provincii Jižní Tyrolsko. „Těžký je nemilovat,“ doplnil fotku ve stories zamilovaným popiskem, kterým vyjádřil lásku ke své ženě. Nebyl to ovšem první snímek, jehož prostřednictvím se upřímně vyznává ze svých citů. „Spolu. Navždy. V dobrém i ve zlém,“ napsal před časem ke společnému selfie.

Jiří Langmajer: Ona mi rozsvítila svět

Herec měl kdysi pověst bouřliváka, který měl s věrností problém. Vedle Adély však naprosto obrátil. V minulosti už několikrát zmínil, jak z něj Adéla udělala lepšího člověka a změnila mu život. „Dostal jsem ji jako dar. Ona mi rozsvítila svět, otevřela mi dveře a já jsem zjistil, o čem ten život vlastně je,“ přiznal Jiří Langmajer redakci webu Prima Ženy.

Dvojice se seznámila během natáčení české komedie Doktor od jezera hrochů, v níž hráli manžele. Nakonec se jejich láska z filmového plátna přenesla i do skutečného života. Langmajer byl v té době ženatý s partnerkou Kamilou, ale jejich manželství, ze kterého má dvě dcery, procházelo dlouhodobou krizí. Nakonec se rozvedl, a když vyřešil své závazky, mohl se naplno ponořit do vztahu s Adélou.

Herečka má z předchozího manželství s hudebníkem Ondřejem Brouskem dceru. Po první nevydařené zkušenosti prý po další svatbě neprahla, Langmajer to ale cítil jinak. O ruku ji požádal během výšlapu na korsickou horu. „Najednou se před námi otevřely neuvěřitelné výhledy a Jirka poklekl. Začala jsem se smát a nechápala jsem, co se děje... Tu krabičku s prstenem u sebe nosil celé dva týdny,“ vyprávěla Gondíková.

Ačkoliv přiznala, že s něčím takovým vůbec nepočítala, s odpovědí „ano“ neváhala. „Přiznám se, že jedna svatba už mi v životě stačila a netoužila jsem po další. On ji ale moc chtěl. Říkal, abychom si to užili teď, dokud jsme ještě mladí, ne za deset let. A také kvůli rodičům. Tak jsem si řekla proč ne, když ho stejně miluju,“ doplnila herečka.

Sdílejte článek
Štítky dovolená vztahy herec herečka celebrity Adéla Gondíková láska manželství Jiří Langmajer

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.