Lenka při vaření zmatkuje a ukáže okouzlující bydlení. Pobaví záchodem na zahradě

Prostřeno! XXV (120) - Když se nedaří

Páteční hostitelka Lenka si jako jediná žena u stolu užila jídlo od svých mužských soupeřů. Teď jim bude v repríze pivního speciálu chtít pro změnu ukázat, co připravuje svojí rodině ona. Jen kdyby při vaření nenastalo tolik zmatků. Maminka na mateřské chvíli nebude vědět, kde jí hlava stojí.

V pátek se v soutěži amatérských kuchařů postaví k plotně hostitelka Lenka. Jedenatřicetiletá maminka na mateřské bude grilovat doma i venku. Přizná také, že v minulosti v soutěži účinkoval její bratr, ostatním to ale neřekne. Bude mít Lenka výhodu? Pokud ano, nebude to příliš znát. V kuchyni to totiž bude jeden velký zmatek. Pro své soupeře dnes hostitelka připraví grilované krevetkydýňovou polévku s krutony, grilovanou vepřovou panenku s pepřovou omáčkou a mini dortík.

Menu sice nepůsobí náročně, Lenka se s ním ale bude trošku prát. Zkusí krutony do polévky připravit v topinkovači. Ty se jí ale spálí na uhel. „To netočit,“ stydí se Lenka a vyloví černé plátky rohlíku z přístroje. Do dýňové polévky poté zapomene přidat dýni a na připravené kari koření si vzpomene skoro až na konci vaření. Upečené korpusy na mini dortíky se jí budou zdát nedopečené. „Další průšvih, že jsem to nedopekla,“ směje se v zoufalosti Lenka a korpusy poputují do trouby. Při dokončování dortíku se jí pro změnu rozpadne zdobicí sáček a krém bude příliš tuhý. To už se za sebe Lenka opravdu stydí. Co všechno se ještě pokazí? To uvidíte na prima+ a v páteční podvečer na obrazovkách.

Podívejte se na video, ve kterém Lenka střílí a pozve pány na šmejdění:

Mužská ješitnost bude podrobena zkoušce

Jako přípitek Lenka soupeřům nalije meruňkovici a pivo, které bude rozlévat z plastové láhve. Předkrm všichni pochválí, naštěstí mají všichni rádi krevety. Petr nemá rád dýňovou polévku, ale Lenčina verze mu zachutná. Mezi chody pak půjdou hosté šmejdit. Nejprve se projdou po krásně udržované zahradě plné dřevěných výrobků a staveb. Nejvíc pány pobaví venkovní dětský pisoár Lenčiných synů. Uvnitř domu budou šmejdit v dětských pokojích, které jsou jako z pohádky. Dětské postele ve tvaru domečků totiž vyráběl Lenčin manžel, který rád pracuje se dřevem.

Mladší syn má postel stylizovanou jako roubenku. Tu by si podle Lenky manžel moc přál, ale nemají na ni peníze, tak si sen splnil alespoň takto. Práce se dřevem se nevyhne ani soutěžícím. Jako zábavu si totiž Lenka vymyslela výrobu speciální ptačí budky, ve které je schovaná slivovice. Ne všichni pánové budou manuálně zruční, a tak to bude chvílemi boj. Jak bude soupeřům v Prostřeno! chutnat hlavní chod, ve kterém bude hodně česneku? Budou mít Lence za zlé, že udělá pepřovou omáčku z obyčejného barevného pepře? Dojde také na odkrytí karet a projeví se největší taktik týdne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.