Celebrity

14. července 2022 14:20

Vanesa Havlíková

Petr Janda uspořádal tradiční letní party. Kdo si puntíkatou show nenechal ujít?

Již každoroční tradice v podobě zahradní party u zpěváka ze skupiny Olympic Petra Jandy (80) ani tento rok nechyběla. Tentokrát se večírek nesl ve stylu puntíků. Na první pohled jednoduchý úkol. Jak se ale s takovým zadáním popasovali všichni pozvaní hosté?

Rockový zpěvák je už za ty roky letními oslavami u sebe na zahradě proslulý. Každoročně přijde s originálním nápadem, jak pozvané hosty proměnit v nápaditě oblečené. A dress code pro letošek byl jednoduchý, stačilo si na sebe vzít aspoň kousek oděvu s puntíky a tematický outfit byl na světě.

Na květnové oslavě svých osmdesátin dostal Petr Janda speciální dárek:

Puntikovaný nápad manželky

Už 34. ročník tradiční garden party uspořádal Petr Janda jako vždy u sebe na zahradě. Po dlouhém období pandemie, která společenským akcím příliš nepřála, si letos konečně mohl zpěvák s rodinou a hosty užít zahradní večírek zcela bez omezení. O téma celé akce se postarala Petrova manželka Alice (40). „Ten nápad byl mojí manželky Alice. Loni bylo téma naruby, to bylo taky jednodušší než třeba kovbojové a indiáni, což by mohlo někoho od návštěvy odradit,“ řekl pro Super.cz Petr Janda.

Vlastnoručně vyzdobený outfit

Pro dámy téma puntíků nebylo nijak složité, stačilo si vzít puntíkované šaty nebo halenku a dodržený dress code byl na světě. Pro pány to už ale tak jednoduchý úkol být nemusel. Legendární frontman skupiny Olympic zvolil opravdu originální způsob a svou košili si vyzdobil sám. „Koupil jsem si sprej na textil, vyrobil si šablonu a nastříkal si to,“ pochlubil se webu Super.cz.

Petr Janda slaví kulatiny už od jara. Nejen své vlastní osmdesátiny, které oslavil velkolepě a příprava na ně byla dlouhá a pro zpěváka tajná, ale i šedesátku kapely Olympic, s níž naplánoval turné koncertů, které vyvrcholí na konci listopadu v pražské Lucerně. Na to, jak se na puntíkatou oslavu oblékl on, jeho rodina i hosté, se podívejte v naší fotogalerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.