Celebrity

17. listopadu 2023 06:35

David Laštovka

Lindě Finkové po rozvodu zůstala vila s bazénem. Genzer k ní chodí plavat a na drink

Genzer - anketa

Zpěvačka Linda Finková si vysněný dům s krásnou zahradou a bazénem pořídila během manželství s bývalým mužem Richardem Genzerem, s nímž má dvě děti, dceru Viktorii a syna Matyáše. Nahlédněte do jejího království.

Zpěvačka Linda Finková žije v krásné vile poblíž Prahy, kterou si pořídila dnes už s bývalým manželem Richardem Genzerem. Dát ji do současné podoby stálo mnoho peněz, času, úsilí i nervů. O svém vysněném bydlení měla Linda Finková předem jasno. Nechtěla do satelitu a kvůli práci ani daleko od Prahy. Po roce hledání přes inzerát objevila starší domek, který její kritéria splňoval. Nacházel se poblíž hlavního města, nedaleko přírody a zeleně. Zpěvačku uchvátil hned na první pohled především svojí atmosférou i starým podsklepením.

Ze starého domu vybudovala vilu připomínající novostavbu

Přestože jí spousta lidí radila, aby dům poslali k zemi a na pozemku místo něj nechali vystavět úplně nový, nedali si říct. Raději se pustili do rozsáhlé rekonstrukce, během níž přistavěli dva pokoje, garáž nebo zimní zahradu. Ta patří mezi pýchy domu a Linda v ní tráví spoustu času. Po všech nezbytných stavebních úpravách vypadá stavení jako novostavba.

Dům je velmi moderně vybaven, což platí i pro kuchyni, kterou si zařídila přesně podle svého gusta. „Vařím strašně ráda a řekla bych, že i hodně. Dá se říct, že je to moje hobby,“ prozradila zpěvačka redakci CNN Prima NEWS. Dům je obklopen krásně udržovanou zahradou, která je plná květin, nechybí na ní ani bazén.

Exmanžel chodí na prosecco a do bazénu

Linda Finková se za Richarda Genzera, hvězdu zábavné show Partička, kterou vysílá Prima COOL, provdala v roce 2000. V manželství se jim narodily dvě děti, dcera Viktorie a syn Matyáš. Navenek působili jako sehraný pár a nic nenasvědčovalo tomu, že by to mezi nimi nemělo klapat. O to větší překvapení bylo, když vyšlo najevo, že Richard udržuje milostný poměr s o devět let mladší psycholožkou Markétou Jiránkovou.

ČTĚTE TAKÉ. Linda Finková o ztrátě dítěte: Vyvolali mi porod, na miminko jsem se nedívala

Následoval rozvod, který se vlekl mnoho let. Přestože se jejich cesty rozešly, vycházejí spolu velmi dobře. „V manželství byla sranda, byl vtipnej i doma, hodně jsme se spolu nasmáli. My jsme v pohodě. V létě klidně přijede k nám na zahradu, dáme si prosecco, vykoupe se v bazénu,“ popsala s úsměvem Linda Finková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Před posledním rozvodovým stáním si prý naplánovali, že u něj oba budou osobně, udělají si tam selfíčko a pak zajdou na panáka.

Linda Finková byla hostem pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Promluvila o bolestivé ztrátě miminka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.