Celebrity

7. června 2023 18:20

Eliška Reiglová

Lucia Šoralová o Ondřeji Soukupovi: Problémy máme proto, že vnitřně jsem starší já

Lucia Šoralová v 7 pádech

Lucia Šoralová (46) je slovenská zpěvačka a také manželka hudebního skladatele Ondřeje Soukupa (72). Jejich vztah zpočátku vzbuzoval pozornost veřejnosti především kvůli velkému věkovému rozdílu, pravdou ale podle samotné manželky je, že povaha tento rozdíl stírá. Starší se cítí být ona.

Lucia Šoralová se narodila v lednu 1977 v Bratislavě. Od 17 let zpívala ve folklorním sboru, později studovala zpěv na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Na divadelních prknech ztvárnila mnoho rolí v populárních muzikálech, a to jak na Slovensku, tak v Česku, kde aktuálně žije se svým manželem Ondřejem Soukupem. Toho vnímá jako svého ochránce.

Muž ji chrání před hypochondrií

„Můj muž mě chrání před tím, abych se dozvěděla o nové nemoci, protože si ji pak namluvím. Regulérně ale mám spoustu nemocí. V podstatě každý doktor, u kterého jsem byla, mi ale předepsal neurol,“ přiznala Lucia Šoralová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Čtěte také: Sandra Černodrinská po rozpadu rodiny nedokázala fungovat. Úplně mě to požralo, říká

Hypochondrie se projevuje přehnaným zaměřením na vlastní zdravotní stav. Lidé s ní jsou často přesvědčení, že trpí vážnými onemocněními. Slavná zpěvačka se ovšem za hypochondra nepovažuje. Je si v podstatě jistá, že jednoho dne lékaři odhalí, co jí je, a bude je mrzet, že dosud dostávala jen léky na potlačení úzkosti.

„Doma máme strašně velkou lékárničku – celou jednu skříň v kuchyni na dva šuplíky – a v ní je už takových šest neurolů, jeden od plicní, od alergologa, kardiologa… Ale fakt je neberu. Nikdy jsem si je nevzala, protože to je pod moji úroveň. Vím, že mi něco je – a oni na to jednou přijdou,“ myslí si.

Věková propast

V roce 2017 se Lucia Šoralová provdala za skladatele Ondřeje Soukupa, s nímž má dceru a syna. Partnery dělí 26 let, zpěvačka je nicméně přesvědčená, že ač je věkově mladší než její partner, uvnitř je tou starší ona.

„Mezi námi je dost velký věkový rozdíl. Ale jestli máme nějaké problémy, tak proto, že jsem starší než on. Vnitřně určitě. Dětem zakázal mluvit o jeho věku, aby netrpěli tím, že je tatínek starší. Říká, že je mu mezi 150 a smrtí. Nebo tak něco,“ zasmála se.

Mohlo by vás zajímat: Studie odhalila, v jakém věku si ženy užívají nejlepší sex

V závislosti na své povaze si Šoralová od partnera sem tam něco vyslechne. „No, pokud se na něčem seknem, tak na tom, že už by mohl dospět a já že jsem sucharka a že si najde mladší,“ dodala upřímně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.