Bonusové video: Show Máme rádi Česko dostala s premiérovou řadou novou kapelu!

České písníčky a jejich poznávání k show Máme rádi Česko neodmyslitelně patří od prvního dílu. S premiérovou IX. řadou se o živou muziku postará nová kapela s novým zpěvákem. Jak probíhal výběr tohoto originálního hudebního tělesa – Maxibandu Jana Maxiána? Na to se podívejte v bonusovém videu ze zákulisí.

„Honza je neuvěřitelně talentovanej, takže byl pro mě úplně jasná volba,“ říká moderátor a autor scénáře show Libor Bouček k výběru nové kapely. V jejím čele se na pódiu předvede zpěvák Václav Noid Bárta. „Mým úkolem je společně se Sárou Milfajtovou a Vendulkou Příhodovou zpívat písničky, které se soutěžící před tím pokoušeli uhodnout,“ doplňuje Václav Noid Bárta. Více si o nové kapele pusťte na videu ze zákulisí:

Exkluzivní bonusové video ze zákulisí natáčení show Máme rádi Česko:

Nová kapela není jedinou inovací premiérových dílů. Show Máme rádi Česko dostala také nové studio, nové technologie, nové logo, mezi soutěžícími zazáří špičky ve svých oborech.

To, co diváci na oblíbené televizní vědomostní soutěži milují, ale zůstává při starém. Opět se můžete těšit na zábavné hry nebo chytrý humor moderátora Libora Boučka a kapitánů soutěžních týmů Jakuba Prachaře a Vojty Kotka.

Premiéra IX. řady show Máme rádi Česko začíná v pátek 5. března ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.