Celebrity

2. září 2022 17:20

Karolína Oehmová

Bez Burešové ani ránu! Manželka Davida Gránského si dala podmínku

Hejdovi a Gránští popsali přípravy na show Můj muž to dokáže

V nové show ženy sázejí na výkony mužů. Ti je pak musí bez odmlouvání předvést. V prvním díle se můžete těšit na Evu Burešovou s Přemkem Forejtem, Elišku Grabcovou s Václavem Noidem Bártou, Nikolu a Davida Gránské a Zorku Hejdovou s manželem Mírou.

Zábava pro všechny kromě chlapů. Tak by se dala popsat show Můj muž to dokáže. Je si toho vědom i moderátor Míra Hejda, který vůbec netuší, do čeho jde. „Jsme plní očekávání. Bojím se, že odjedu s tím, že jsem tady dnes vyhořel jako papír,“ říká nervózně před premiérou Hejda. Lépe už je na tom jeho žena Zorka, která se těší, až usedne do pomyslného kasina. Toto prostředí jí totiž vůbec není cizí. „Hráli jsme amatérskou ligu, máme doma kufříček, takže základy tam jsou. Jsme připraveni dát all in,“ prozrazují manželé, kteří by se nebáli vsadit do hry vše.

Nikola Gránská s přijetím nabídky váhala

Hůře je na tom s hazardem manželka Davida Gránského Nikola, která s pokerem nemá vůbec žádné zkušenosti. Možná i kvůli tomu s natáčením původně váhala. „Kamery a mediální prostředí jde trochu mimo mě, takže se tomu ráda vyhnu. Na druhou stranu je to nový zajímavý pořad a jsem na soutěžení hrozně zvědavá. I na to, co se na kluky připravilo,“ vysvětluje Nikola Gránská.

Svoji účast v show Můj muž to dokáže, kterou uvidíte v pátek večer na Primě, Nikola ještě podmínila přáním, že dalším párem bude její kamarádka s přítelem. „Niky řekla, že do této show půjde, pokud zde bude i Eva Burešová. Eva byla Niky za svědka na svatbě, takže věřím, že když ji bude mít vedle sebe, bude v klidu,“ prozrazuje David Gránský.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.