Těhotná Burešová musí být ve střehu. Zorka Hejdová prozradila taktiku v nové show

Začalo natáčení nové show Můj muž to dokáže

Televize Prima připravuje novou zábavnou show Můj muž to dokáže, ve které muži plní kuriózní úkoly a jejich ženy si na ně vsázejí. V Evropě je tato show známá jako My Man Can. V Česku ji bude moderovat Adéla Gondíková a Ondřej Urban. Sledovat ji můžete od 2. září každý pátek ve 20:15 na Primě.

Moderátorská dvojice, to je jediná jistota, kterou tato show má. Adéla Gondíková a Ondřej Urban budou provázet všemi díly naše soutěžní páry, které se pokusí vyhrát 100 000 Kč. „Adéla bude mít na starost tu ženskou část soutěžících. Dámy budou sedět u pokerového stolu a sázet žetony na své muže. Já mám na starost chlapy. Budeme blbnout a zkoušet všechny úkoly, které jsou připravené na soutěžící,“ prozrazuje Ondřej Urban.

V jednom z dílů se můžete těšit také na Václava Noida Bártu s partnerkou Eliškou. Ti se přišli pobavit doslova za pět minut dvanáct, jelikož co nevidět se jejich rodina rozroste. „Natočit to stihneme, jsme na začátku devátého měsíce. Tašku ale máme pro jistotu v autě,“ smějí se partneři.

Tři těhotné páry a Hejdovi

V tomto již natočeném díle se můžete těšit na další hvězdné páry, jako jsou David Gránský s manželkou Nikolou, Eva Burešová s Přemkem Forejtem nebo Zorka a Míra Hejdovi.

Tito muži budou plnit úkoly a sledovat, jak moc jim jejich ženy věří. „Nejhorší na tom je, že to nedokážu ovlivnit. Buď to zvládnu, nebo ne, člověk se na to nemůže psychicky připravit,“ strachuje se Gránský.

Zorka se ničeho nebojí, plánuje překvapivou taktiku

Hejdovi mají na rozdíl od svých soupeřů výhodu, poker jim totiž není vůbec cizí. Nakonec ale zvolili úplně jinou taktiku. „Já mám taktiku jasnou. Vzhledem k tomu, že jsem tady jediná netěhotná, chci docílit toho, aby všechny ženy v průběhu pořadu začaly rodit. Tím pádem opustí dobrovolně soutěž,“ prozrazuje své zákeřné plány Zorka.

Jestli jim to vyjde, na to si budete muset ještě chvíli počkat. Motivace je ovšem veliká. Vítězný pár v každém díle vyhraje sto tisíc korun, které pravděpodobně věnuje na jím vybranou nadaci.

Zábavnou show Můj muž to dokáže sledujte od 2. září každý pátek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.