Marek Vašut oslní moderátorku jako geniální miliardář. Sexy mozek je pro ni výzva

Dobré zprávy (8) – Nebude mi radit nějaký mamlas

Herec Marek Vašut (62) se blýskne v novém seriálu a ihned se stává terčem moderátorky Mony v podání Sáry Rychlíkové (23). Přitažlivá je nejen jeho fascinující inteligence, ale vychytralou krásku láká zejména tučné finanční konto. Povede se jí matematického miliardáře svést? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Atraktivní Mona je zničená z troskotajícího vztahu se Šimonem. Jednak ho má ráda, jednak si moc dobře uvědomuje, že jejich kariéra stojí z velké části na faktu, že jsou okouzlujícím párem i ve skutečnosti. Rozchod by tak pro ni znamenal zásadní zásah do pracovních příležitostí. Mona to proto nehodlá nechat náhodě a myslí na zadní vrátka.

Jaromír Nosek ji coby kamarád a televizní maskér vytáhne na tenisový kurt, aby si pročistila hlavu. Právě tam se seznámí s Markem Vašutem coby zkušeným sportovcem, který má tendenci jí při tréninku radit. Otrávená Mona toho má plné zuby. „Co si to dovolujete? Strčte si ten svůj top spin někam, nikdo se vás o něj neprosil,“ vyjede na něho. „Nebude na mě dělat chytrýho nějaký sběrač míčků. Mamlas!“ otituluje ho a její přítel nestačí valit oči.

Bohatý podnikatel jako nový cíl

Vše se ale změní jako mávnutím kouzelného proutku ve chvíli, kdy ho vidí odjíždět v luxusním vozidle. „To byl geniální matematik a expert na informační technologie Petr Král. Chtěl jsem ti to říct, ale ty ses zrovna snažila rozmlátit raketu,“ dostane se udivené Moně vysvětlení v dalším díle seriálu Dobré zprávy, který uvidíme ve středu večer na Primě. Taková informace naprosto změní její postoj. Z téhle známosti by se totiž dalo těžit.

Jelikož její usmiřovací tahy se Šimonem se míjejí účinkem, snaží se zalíbit Královi. Pozve si úspěšného podnikatele jako hosta do studia a nabídne mu schůzku, kterou k jejímu překvapení majitel významné firmy odmítá. Mona se ale nevzdává. Dojde si za ním znovu na tenisový kurt a tasí své ženské zbraně. Vyjde jí její plán?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.