Zrodil se nový herecký pár. Sára Rychlíková září po boku Vojtěcha Vodochodského

Dobré zprávy (6) – Dáváme si pauzu

Krásná Sára Rychlíková (23) se na divadelní premiéře objevila po boku hereckého kolegy Vojtěcha Vodochodského (28). Oběma to moc slušelo a zářili spokojeností. To v seriálové novince se mladé brunetce coby hlavní moderátorce slavného pořadu moc nevede a dočká se pouze fingované žádosti o ruku. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Herečka Sára Rychlíková ztvárňuje v novém seriálu, v němž se mísí venkov s byznysovým prostředím televizní redakce, oblíbenou moderátorku Monu. Spolu s krasavcem Janem Fantou coby Šimonem tvoří dokonalý pár na obrazovkách, ale i v soukromém životě. Jenže nic není tak perfektní, jak se může na první pohled zdát.

Svými intrikami a snahou o zvýšení popularity pomocí uměle vyvolaných konfliktů si Mona vysloužila opravdový rozchod. Šimonovi bouchly saze a přímo na tiskové konferenci oznámil vztahovou pauzu. „Jak to myslíš?“ ptala se ho zaskočená Monika, která si sice zachovala profesionální tvář a byla ráda za mediální rozruch, nicméně něco podobného od Šimona nečekala.

Náhlá odluka ji odrovná víc, než by si myslela. Navíc je ohrožen i celý pořad Dobré zprávy, který stojí právě na zamilované dvojici. Po dlouhém přemlouvání se Šimon nechá ukecat a pro zachránění relace Monu na oko požádá o ruku. „Byl jsem blázen. Potřeboval jsem čas na rozmyšlenou a všechno si srovnat v hlavě. Odpustíš mi?“ odprosí ji na konci televizního vysílání a poklekne s prstýnkem.

Zatímco v seriálovém životě se v lásce Sáře Rychlíkové moc nevede, v tom reálném září spokojeností. Nedávno se ve společnosti poprvé objevila po boku nového přítele Vojtěcha Vodochodského, jenž v seriálu Dobré zprávy, který můžeme sledovat každou středu večer na Primě, ztvární válečného reportéra. Společná práce tak očividně dala vzniknout nejen obyčejnému přátelství.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.