Bára se pomstí za nevěru. Hermínině asistentce vlepí facku

Natálie Halouzková nejde pro ránu daleko. Alespoň v seriálu ne. Když vyjde najevo, že Alžbetu Stankovou jako Hermínu podvádí přítel s její asistentkou, nejenže jí Bára pomůže připravit vysílání, ale v rozhodující moment se jí zastane jedinečným způsobem. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak rázně se řeší podobné situace u nich na vesnici.

Začínající novinářka Bára všem ukáže, zač je toho loket. Za svou kolegyni se dokáže i poprat. Hodinová manželka Hermína v podání herečky Alžbety Stankové totiž přistihne svou asistentku a přítele při nevěře. „To, že mi budeš asistovat i v tomhle, to jsem fakt nečekala,“ pění Hermína vzteky bez sebe. Ztropí hlasitou hysterickou scénu a následně propukne v pláč.

Bohužel se rozhodne řešit nastalou situaci dost nešťastným způsobem. Bez ohledu na blížící se přímý přenos utápí své zoufalství v alkoholu. Nestíhá připravit výrobek a jen usedavě brečí. Právě v ten moment jí podá pomocnou ruku Bára. „Stačí ti hodina, když na to nebudeš sama?“ ptá se coby rusovlasá stážistka Natálie Halouzková, která kvůli roli v seriálu razantně změnila image.

Přestože stihnou vše připravit a Hermína je schopná se postavit před kameru, její vystupování působí nejistě a motá páté přes deváté. V mezičase se navíc na chodbě potká s již bývalou asistentkou, která se do ní kvůli rozpačitému výkonu ještě naváží. I tentokrát se však v dalším díle seriálu Dobré zprávy, který uvidíte ve středu večer na Primě, objeví Bára, která jí názorně ukáže, jak se takové situace řeší u nich na vesnici.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.