Čuník není jen dobrá večeře. Jedna svině o tom v seriálu všechny přesvědčí

Dobré zprávy (3) – Je to tvůj job

Vesnice umí překvapit. O tom se přesvědčí i Sára Rychlíková coby moderátorka Mona, která v rámci své reportáže zavítá do vepřína. Ten největší šok na ni ale teprve čeká. Svině Bobina jí připraví vskutku nezapomenutelný zážitek. Podívejte se na exkluzivní ukázky z nového rodinného seriálu.

Nový seriál Dobré zprávy odkrývá nejen zákulisí vysílání oblíbeného televizního pořadu, ale také přibližuje, jak skromná a šikovná dívka z vesnice poznává leckdy falešný a náročný korporátní život. Začínající novinářka Bára se ale chopila příležitosti, která se jí naskytla, a nehodlá se jen tak vzdát. Nezastaví ji tak ani nelehký úkol, který v rámci své stáže dostane.

Krásná moderátorka Dobrých zpráv Mona, kterou ztvárňuje Sára Rychlíková, si pro svou reportáž záměrně zvolí stejné téma, s jakým v rámci regionální televize slavila úspěch Bára. Moc dobře totiž ví, že si se zadáním poradí. „Najdi si všechno, co budeš potřebovat, tohle je tvůj job. Sežeň prasečák, prasata, informace, lidi, co k tomu budou mít co říct,“ zahltí zaskočenou Natálii Halouzkovou, která pro hlavní roli Báry obětovala svou zrzavou hřívu.

Jako obyčejná vesnická holka má naštěstí ty správné kontakty, takže pro ni není problém vepřín zajistit. Zhýčkaná Mona se svými luxusními botami je z takového prostředí znechucená. To však ještě netuší, co ji čeká. V dalším díle seriálu Dobré zprávy, který uvidíte ve středu ve 20:15 na Primě, ji svině Bobina natolik vyděsí, že výstup před kamerou skončí hysterickým záchvatem.

Není to přitom zřejmě naposledy, co se diváci setkají s tímto inteligentním sudokopytníkem. Bářini rodiče v podání Davida Prachaře a Lindy Rybové, kteří tvoří manželský pár i v reálném životě, si totiž pořídili malé stádo roztomilých selátek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.