Tohle není erotika, ale umění. Veronika Žilková představuje vagi art

Dobré zprávy (6) – Negativní vibrace na Žižkově

Herečka Veronika Žilková ztvárňuje v novém seriálu potrhlou matku úspěšného televizního producenta Ondřeje Tomana, která se vyžívá ve velmi specifickém druhu umění. Seriálovému synovi Vladimíru Polívkovi názorně ukáže, v čem spočívá takzvaný vagi art. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Ne každý má se svou maminkou idylický vztah a její přítomnost si užívá. Své by o tom mohl vyprávět Vladimír Polívka coby seriálový producent, jehož matka v podání Veroniky Žilkové mu, jednoduše řečeno, leze krkem. Navíc se k němu neplánovaně nastěhovala, čímž mu dost hatí nejen jeho milostné plány, ale snaží se mu přeorganizovat i domácnost.

Ondřej proto nelení a svou asistentku okamžitě pověří hledáním nového bytu. Jenže s maminkou to vůbec není snadné. „Už to slyším. Málo oken, tma. Neuvidím pořádně na plátno. Snad nechceš, abych bydlela v kobce,“ paroduje Lídu v dalším díle seriálu Dobré zprávy, který uvidíme ve středu večer na Primě. Paní Tomanová je zkrátka náročná a její bohémské duši se jen tak něco nezalíbí.

Netradiční výtvarné umění

Mladého producenta ale totálně dorazí, když přijde domů a zjistí, že si k němu svérázná umělkyně pozvala několik žen a praktikují unikátní malování zvané vagi art. Ondřeje to totálně vyvede z míry. „Potřebuju odpočívat, dělat přípravu do práce. Ale to nejde, když tady děláš kurzy malby vaginou na plátno,“ rozčiluje se Ondřej.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.