Marek zná tajemství Tes a Izy. Hraje si s dvojčaty jako kočka s myší

Sestry Barbora a Lucie Černé (27) už nějaký čas matou své okolí coby Tes a Izy. Jenže čím dál tím víc lidí tuší, že Tereza není jen jedna. O existenci identického dvojčete se v oblíbeném seriálu dozvěděl i Štěpán Benoni (38) coby barman Marek a plánuje jim jejich výmysl vrátit i s úroky. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Jsou dvě a střídají se. Když Vojta potvrdil Markovi jeho domněnku, že Tes má dvojče, proto se pokaždé chová trochu jinak, byl barman víc než zaskočený. Nechápal, proč to tají. Po prvotním šoku se naštval a rozhodl se, že jim jejich pletichaření vrátí. Za své lži budou pykat.

„Chtěl bych jim to oplatit,“ svěří se Štěpán Benoni coby Marek svému bratrovi. „Tu jejich hru otočím proti nim. Když se takhle střídají, musí si přece pořád předávat informace. Co dělají, když jim něco uteče?“ ptá se skoro už jen řečnicky barman, zatímco se mu v hlavě rodí plán. Obě sestry si totiž hodlá náležitě vychutnat.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Tes tak pošle roznášet letáky, Izy zase v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, donutí pomáhat s nádobím. „Ty jsi přišla, to je skvělý!“ vítá ji Marek rozzářeně a posílá za Vojtou do kuchyně. Kromě odplaty a výpomoci ale docílí ještě jedné věci. Obě sestry se rozhádají. Izy totiž podezírá Tes, že moc dobře věděla o příslibu pomoci mytí nádobí a schválně ji vehnala do pasti.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.