Celebrity

27. srpna 2022 19:56

Margita promluvil o posledním rozloučení s Hanou Zagorovou. Tryzna bude brzy

Zpěvačka Hana Zagorová odešla do hudebního nebe ve věku 75 let. Veřejné rozloučení se zpěvačkou připravuje na středu 31. srpna Divadlo Kalich. Štefan Margita (66) prozradil další informace o posledním rozloučení s milovanou ženou.

Ve středu mezi 11. a 17. hodinou se budou moci pěvecké legendě poklonit fanoušci. Tryzna bude probíhat v divadle Kalich, kde to Hana Zagorová měla velmi ráda.

„Jedno rozloučení bude soukromé v pražském kostele, druhé v divadle Kalich, kde Hanka hrála a kde bude premiéra Biografu láska,“ řekl zdrcený vdovec Blesku. Podle Margity by si sama zpěvačka přála, aby jí na poslední cestu zamávali fanoušci.

Štefan Margita poděkoval těm, kteří na něj myslí

„Děkuju všem za jejich účast a za to, jak měli mou Haničku rádi. V divadle Kalich bude dost času a možností na to, aby na ni přišli zavzpomínat. Hanka by to tak jistě chtěla,“ dodal muž, který zažívá nejtemnější okamžiky svého života.

Během hvězdné kariéry nazpívala Hana Zagorová téměř 900 písní, působila v několika souborech a v divadlech Apollo a Semafor. Už od druhé poloviny 60. let patřila k nejvýraznějším postavám tuzemské popové scény. Zároveň na ní fanoušci obdivovali lidskost a vždy dobrou náladu, se kterou před ně předstupovala i ve složitých dobách.

Sdílejte článek
Štítky pohřeb divadlo Hana Zagorová Štefan Margita Divadlo Kalich Kalich (České středohoří)

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.