Marsell Bendig přijal roli v seriálu jen kvůli Sandře Novákové. Strašně ji miluji, přiznal

Marsell Bendig o seriálu Banáni

Je to už několik dnů, co se divákům představil nový seriál Banáni s drogovou tematikou. V osmidílné černé komedii si zahráli například Sandra Nováková, Cyril Dobrý, Ondřej Malý, Josef Carda nebo Naďa Konvalinková. Dále také Petra Horváthová coby policistka a Marsell Bendig, který si střihl roli rappera. Mladá dvojice přišla o seriálu pohovořit do pořadu Nový den, kde Marsell mezi řečí vyznal lásku herečce Sandře Novákové.

Seriál Banáni mohou diváci už pár dnů sledovat na prima+. „Já tam hraju postavu, která je rádoby rapper, rádoby v tom, že si myslí, že je dobrý, ale úplně dobrý v tom není,“ směje se Marsell Bendig (24) s tím, že jeho postava do seriálu vstoupí na kratší dobu, ale přinese tam vtipnou energii.

Drogy a láska k Sandře Novákové

Mladší bratr zpěváka Jana Bendiga (29) zazářil ve filmu Banger, za vedlejší mužský herecký výkon získal Českého lva. Protože stejně jako v tomto filmu, i v seriálu Banáni figurují drogy, nabízí se otázka, zda se Marsell Bendig nebojí, že mu tato „tvář“ zůstane a budou mu nabízeny jen podobné role. „Upřímně bojím, já jsem nad touhle postavou váhal, roli jsem vzal kvůli jednomu jedinému důvodu – kvůli Sandře Novákové, protože ji strašně miluji,“ přiznal Marsell s humorem. „A strašně mě mrzí, že i když na tom natáčení byla příležitost, tak jsem s ní moc nemluvil, protože jsem se hrozně styděl,“ dodal s vysvětlením, že je její velký fanoušek z herecké stránky. Sandra Nováková mimo jiné aktuálně září na prima+ také v seriálu Na vlnách Jadranu.

Banány režíroval partner Sandy Novákové Vojtěch Moravec. Proto moderátory pořadu Nový den na CNN Prima NEWS zajímalo, zda byl na Marsella přísný. „Ne vůbec, on je takový přátelský a milý, dobře poradí, takže za mě je to jenom dobrá zkušenost s ním.“

Pozitivní ohlasy

První díly seriálu získaly pozitivní ohlasy diváků, což samozřejmě oba mladé herce – Marsella Bendiga i Petru Horváthovou (37) – velmi potěšilo. „Já jsem věřila a doufala, nevěděla jsem, jak to přijme český divák právě s tématem těch drog,“ říká Petra Horváthová. „Má to super střih, hudbu, dynamiku, prostě je to něco nového, což je fajn,“ dodává herečka, kterou diváci mohli vídat například v Cestách domů, pak se delší dobu na Primě neobjevila a teď si svůj „návrat“ užívá. Talentovaná herečka působí také v divadlech a věnuje se hudbě. V rozhovoru, který si můžete pustit v úvodu článku, herci také prozradí, co šňupali místo kokainu.

Pizza pro Marsella od fanynek

A jakou má Marsell Bendig zkušenost s fanynkami – zvou ho třeba na rande? „Zvou, zvou, jsou moc milé, ony mi dokonce i před dveře posílají pizzu, čokolády...“ vyjmenoval mladý herec, kterého seriálový formát velmi baví. V poslední době si zahrál i ve dvou slovenských seriálech, a dokonce zmínil i nabídku týkající se divadla, ze které má velkou radost.

Sdílejte článek
Štítky herec Sandra Nováková TV Prima Petra Horváthová Marsell Bendig Banáni

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.