Celebrity

24. prosince 2022 11:00

Eliška Reiglová

Matka na tahu Mila Kunis svým dětem nedává dárky. Brání v tom i prarodičům

Herečka Mila Kunis (39) je hvězdou filmů Matky na tahu a Matky na tahu o Vánocích. V nich hraje matku dvou dětí, které se snaží vychovávat jak nejlépe může, ale trochu svéhlavě. S manželem Ashtonem Kutcherem (44) přitom sami jsou tak trochu rodiče na tahu. K výchově si vytvořili vlastní pravidla a dětem například vůbec nedávají pod stromeček dárky. Proč tomu tak je?

Herci Ashton Kutcher a Mila Kunis se poznali už koncem 90. let při natáčení seriálu Zlatá sedmdesátá, láska mezi nimi ale vzkvetla až o několik let později. Dohromady se dali v roce 2012 a nyní mají dvě děti – osmiletou dceru Wyatt a šestiletého syna Dimitriho. Přestože jde o děti celebrit, rozmazlované rozhodně nejsou.

Peníze rodičů

Přestože Mila Kunis a Ashton Kutcher momentálně centy v rukou třikrát neobrací a naopak se díky hvězdným kariérám mají skvěle, dříve tomu tak nebývalo. Oba vyrůstali v chudých rodinách a pro to, aby se měli dobře, tvrdě pracovali. Kvůli tomu chtěli své děti už od útlého věku učit, jaká je hodnota peněz.

„Je potřeba jim vysvětlit, co je dolar. Říct, že maminka a tatínek dolary mají, ale oni jsou chudí. Jsou velmi chudí, protože nemají nic, to maminka s tatínkem mají bankovní konta,“ řekla Mila Kunis v rozhovoru pro magazín People.

Žádné vánoční dárky

Mila Kunis pochází z komunistického Ruska a navíc je židovka. Vánoce v jejím okolí slavili jen křesťané, nebo ti, kteří šli na vánoční mši. Ona sama je začala slavit až v Americe a vnímá je jako příležitost sejít se i s širší rodinou. Na prarodiče svých dětí se ale s manželem zlobila.

„Prarodiče jim přivezli spoustu dárků a nám se to nelíbilo. Děti pak ani neví, co čekají. Prostě jen čekají, že dostanou hodně věcí. My jsme si tedy vytvořili tradici, že dětem nedáváme nic. Prarodiče jsme požádali, že pokud jim nutně chtějí něco dávat, ať je to jen jedna věc,“ prozradila Mila Kunis pro Entertainment Tonight.

Mila Kunis je hvězdou filmů Matky na tahu a Matky na tahu o Vánocích


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.