Metalická barva jako hit letošních Varů. Oblékly ji Geislerová, Branišová i Křenková

58. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech skončil. Jako každý rok si ho nenechala ujít řada filmových fanoušků v čele se slavnými osobnostmi. Ty se tam jezdí především blýsknout na červeném koberci a ukázat zajímavé róby. Letošní ročník ovládla bezpochyby metalická barva, kterou vyneslo hned několik známých tváří. Inspirujte se jejich outfity a zakomponujte tuto barvu také do svého šatníku.

Karlovy Vary se na devět dní staly centrem největšího kulturního dění v celé republice. Do lázeňského města zavítali turisté z Česka, ale i zahraničí. Událost si nenechaly pochopitelně ujít ani známé osobnosti, které tam vyrazily nejen za filmy, ale i za zábavou.

Čtěte také: Návrhářka řekla, co si obléct na červený koberec. Rezonuje černo-bílá kombinace

Eliška Křenková

Jednou z hlavních tváří letošního filmového festivalu byla bezpochyby herečka Eliška Křenková (34). Jelikož zasedla v porotě, účastnila se slavnostní události od začátku až do úplného konce. Během té doby vynesla spoustu oslnivých rób, kdy jednou z nich byla ta od slovenského návrháře Borise Krále. Šaty zlatavé barvy z metalické látky s flitry měly přiléhavý střih, díky kterému skvěle vynikla hereččina postava.

Anna Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (48) se na zakončení festivalu zahalila do tajuplné černé barvy. V dlouhé upnuté  metalické róbě s vrásněním vynikla její postava a díky světlejšímu odstínu vlasů a příčesku působila jako zcela jiný člověk.

Dominika Branišová

Hvězdou letošních Varů byla také přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra, Dominika Branišová. Ta nejčastěji obléká modely návrhářky Zuzany Lešák Černé a právě v jejích šatech se objevila i během autorské přehlídky, kterou návrhářka uspořádala v hotelu Imperial. Dominika vsadila na koktejlové šaty v metalickém odstínu, které doplnila o stříbrné doplňky, a v modelu byla absolutně nepřehlédnutelná.

Na další celebrity, které se během filmového festivalu v Karlových Varech ukázaly v metalické barvě, se můžete podívat v galerii v úvodu článku. Pokud si i vy chcete pořídit nějaký hezký kousek v tomto odstínu, v kolekcích velkých módních řetězců se to nyní metalickými barvami jen hemží.

Rozsáhlou nabídku seženete například v obchodě Marks & Spencer. Najdete tam několik metalických sukní balonového střihu, které jsou trendem letošního léta, ale také střihy midi či mini. Pokud si z nějakého důvodu na metalické oblečení netroufáte, vsaďte na metalické doplňky, které perfektně ozvláštní na první pohled nudný outfit.

Podívejte se na módní přehlídku Debbie Brown, která byla plná metalických barev:

Za půjčení oblečení na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary pro redaktorky webu Prima Ženy děkujeme značce Marks & Spencer.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.