Celebrity

14. července 2023 10:55

Šarlota Chmelařová

První fotky ze svatby Milana Peroutky. Nejtěžší bylo přiznat to sám sobě, vzkázal

Český herec Milan Peroutka se před časem oženil. Vzal si svého přítele Dominika Roubínka. Ačkoliv se vztah snažil dlouhou dobu tajit, nyní je rád, že už může s pravdou ven. Na sociálních sítích sdílel krásné svatební fotky a přidal k nim i dojemný vzkaz.

Milan Peroutka (33) byl dlouhou dobu vídán po boku krásných žen. Pro mnohé tak bylo překvapením, když se ven dostala informace o tom, že si vzal muže. Svatba s partnerem Dominikem Roubínkem (25) proběhla na hotelu Chateau Mcely na Nymbursku na konci června.

Nyní sám umělec umělec sdílel několik zamilovaných a elegantních černobílých fotografií, které byly pořízeny při uzavření registrovaného partnerství. Peroutka k nim přidal i velice upřímný vzkaz a tak trochu i svou osobní zpověď. „Kdybych tu měl po skoro dvou týdnech zanechat jediné slovo, bylo by to DĚKUJU. Přečetl jsem všechny vaše zprávy i komentáře, chtěl jsem bez okolků znát, jak na tom v Čechách jsme,“ začínal Peroutka svá slova.

Mohlo by vás zajímat: Milan Peroutka trefil svatbou zlatou žílu. Vzal si Dominika, který je synem miliardářky

V popisku u fotografií se rozepsal a světu se rozhodl přiblížit pohled, jaký měl na celou situaci dlouhou dobu on sám. „Gratulujete mi k odvaze sdílení mého soukromí s vámi, ale víte, co bylo zdaleka nejtěžší? Přiznat to sám sobě. Nechtěl jsem najednou být pro holky spíš kámoška, pořád se jim chci líbit. Chtěl jsem, aby moji klučičí kamarádi neztratili pocit, že se mnou můžou řešit cokoliv. Všichni jsme zvyklí pro lepší orientaci v lidech na určité kategorie a já se bál těch klišé a definování,“ vysvětlil třiatřicetiletý herec své pocity.

Fanouškům prozradil, že se mu v soukromých zprávách hromadí obrovská vlna podpory a také osobních příběhů ostatních. „Chci tu být pro všechny. Mám ve zprávách vaše příběhy, a i když teď na rovinu nejvíc řeším ten svůj, děkuju vám za důvěru a nechci ji zklamat. Kdyby měl můj příspěvek pomoct a dodat odvahu jedinému člověku, stálo to za to. Anebo také přispět k tomu, aby se tohle stalo zase o kousek normálnějším.“ snažil se Peroutka popostrčit ostatní k tomu, aby dokázali lépe přijmout sami sebe. Krásnou reakci mu mimo jiné poslala i jeho expartnerka Michaela Tomešová.

Čtěte také: Milan Peroutka randil s ženami. Šest let chodil s Míšou Tomešovou, zlomila mu srdce

Svůj vzkaz Peroutka zakončil jedním velkým přáním. „Jednou takový příspěvek právě díky dalším podobným prolomením tabu nevyvolá zdaleka tolik emocí, jednoduše díky tomu, že na tom přestane být cokoliv tak zvláštního. A já budu na houpacím křesle vyprávět, jak to pro mě bylo kdysi náročné. To bych si/nám/vám přál,“ dodal herec, který se představil například ve filmu Špindl 2. Ten si nyní můžete přehrát na platformě primaplus.cz.

Sdílejte článek
Štítky fotografie Instagram svatba celebrity registrované partnerství Milan Peroutka showbyznys Dominik Roubínek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.