Módní alarm: Nejkrásnější modely z Plesu jako Brno

Ples jako Brno se sice konal ve stejný den jako vyhlášení prezidentských voleb, přesto se ho zúčastnily mnohé celebrity a předvedly opravdu krásné outfity. „Slušelo to všem“, shrnula módní návrhářka Anna Tejklová pro Prima Ženy. Podívejte se sami.

Návrhářka Tatiana Kovaříková, inspirace pro všechny

Paní návrhářka Tatiana Kovaříková je právem jednou z našich nejslavnějších návrhářek a osobně k ní mám velký respekt a obdiv za její práci. Do svých modelů dává vždy porci noblesní elegance a zároveň smyslné ženskosti. Šaty, které sama oblékla, to perfektně vystihují. V horní části použila nyní ultramódní dráždivou štrasovou síťku, obzvláště dotažený a slušivý je detail roláku. Zbytek šatů má však klasický a elegantní ráz a tento kontrast tvoří přesně ten „wau“ vzhled, na který je radost se dívat. Velká inspirace pro všechny ženy. I její pánský doprovod samozřejmě splňuje požadované náležitosti velké večerní pro muže, kam patří smoking, motýlek a vhodná společenská obuv.

Operní diva Kalivodová ve smaragdové asymetrii

Operní zpěvačka Andrea Kalivodová oblékla zajímavou róbu v nádherné smaragdově zelené barvě, která velmi dobře jde k jejímu barevnému typu. Moc jí to sluší, je to výrazná a krásná žena, jen bych řešila jinak vlasy. Šaty mají nápadné asymetrické prvky: mašle na jednom rameni a na druhé straně vybíhající špička korzetového topu. Proto bych určitě nevolila k tomu všemu i asymetrický účes v podobě copánku na straně, který se bije s mašlí na rameni. Zde by byl ideální klasický hladký vyčesaný drdol, případně rovný culíkový příčesek, nebo populární „mokrý vzhled“ vlasů sčesaných dozadu. Jinak je celek povedený, zlatá třpytivá kabelka a též šperky ve zlatozelené kombinaci k sobě i šatům ladí.

Šampion UFC Jiří Procházka místo ringu ve smokingu

Známý český bojovník Jiří Procházka oblékl tradiční pánský smoking a spolu se svým doprovodem působili reprezentativně. Jeho partnerka má na sobě model ze štrasové síťky, která je teď opravdu velkým trendem, jak jsem již psala výše. Pojmula to ale vkusně, přes značnou odhalenost v dolní části nepůsobí nijak vulgárně. Hezký pár.

Zářivá Gabriela Partyšová

Další z působivých plesových modelů, který jistě zaujal nejen mne, vynesla moderátorka Gabriela Partyšová. Líbí se mi, že se nebála jít naplno do zlaté a vyzářila se od hlavy až po boty. Její šaty i doplňky, v podobě luxusních šperků a psaníčka, do detailů splňují požadovaný dress code na tento typ akcí. Výsledný dobrý dojem umocňuje i zlaté opálení a vysoká štíhlá figura moderátorky. Vlasy moderně sčesané dozadu dodávají mladistvý nádech.

Taťána Kuchařová v antickém stylu

Další ze zásadních modelů, které stojí za naši pozornost vynesla modelka Taťána Kuchařová. K asymetricky řešeným anticky působícím šatům dobře zvolila účes ve stylu „mokrý vzhled“. Psaníčko ladí perfektně s botami i se šperky. I zde je možno se inspirovat, ale stejně jako u Gabriely Partyšové je potřeba zdůraznit, že podobné barvy a střihy u velké večerní vyžadují štíhlou vysokou postavu a ideálně i lehké opálení, od kterého se zlatá či bílá dobře odráží.

Krásná Kateřina Mátlová v modelu lemovaném zlatým řetězem

Model zpěvačky Kateřiny Mátlové zde určitě nemůže chybět. Šaty podtrhují její hezkou postavu, dobře pracuje s působivým kontrastem odhalených zad a pasu, ale i zahaleným dekoltem. Nehodil by se sem ani rozparek, střih šatů se opravdu povedl. Povšimněme si dotažených detailů, jako jsou náušnice ze stejného zlatého řetězu, jaký lemuje šaty v oblasti prostřihů a krku. Psaníčko, otevřené boty i navlněné rozpuštěné vlasy vše ideálně doplňují, nedá se vytknout vůbec nic.

Kdo je Anna Tejklová:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.