Módní alarm: Měla snad televize Prima jako dress code Women in Black?

Televize Prima na tiskové konferenci představila streamingovou službu prima+ a několik nových seriálů, jež budou dostupné na nové platformě. Na slavnostní akci dorazila řada významných tváří tuzemského uměleckého prostředí. Komu to nejvíce slušelo? Kdo šlápl vedle? Módní alarm připravila návrhářka Anna Tejklová.

Perfektní styl Anny Kadeřávkové

Oblečení, které zvolila herečka Anna Kadeřávková, je dobrou ukázkou, jak se vhodně a stylově obléci na příležitost tohoto typu. Krásná kombinace černé a sytě růžové (magenty) skvěle ladí s jejími blond vlasy. Ty velmi správně sčesala do drdolu, protože rozpuštěné vlasy přes volánový top by jí zmohutňovaly ramena.

Střih růžových kalhot jí dobře zvýraznil postavu a je zároveň elegantní. Nutno ale zdůraznit, že širší kalhoty se zvýšeným pasem sluší opravdu jen takto štíhlým ženám s útlým pasem. Model herečka podtrhla i správnou volbou bot.

Nehezké oblečení na krásné Lindě

Na této fotce mne upoutalo výrazně neslušivé oblečení, ze kterého září krásný obličej Lindy Rybové. Už jen kombinace velkého a osmdesátkově působícího koženého kabátu v černé barvě s hnědými kovbojskými kozačkami není příliš vkusná. Střih, vzor i délka šatů přidávají roky a kila, což mi u mladé okouzlující ženy přijde škoda.

Na druhou stranu i v tomto modelu vypadá Linda pořád lépe než různé „plastoztuhlé“ ženy ověšené značkami, kterých je teď všude plno.

Drsný styl a ledvinka Kristýny Frejové

Tak jako obvykle není hezká kombinace hnědé a černé, nepůsobí příjemně ani černá s tmavě modrou. Na tomto modelu vidíme i množství materiálu z černé kůže, která zde působí tvrdě a nežensky.

Overal je kategorie sama o sobě, vyžaduje extra dobrý střih přizpůsobený figuře nositelky. Herečka by si ale se svou štíhlou postavou klidně mohla dovolit i obtaženější typ. Ledvinka je druh doplňku, který jsem nikdy nepochopila, přijde mi, že vždy rozbije linii postavy. Herečka má ale body za úsměv a trendy vojenské boty.

Marek Lambora kvůli roli kněze zestárl. Podívejte se zde, jak dnes vypadá.

Dana Morávková stylová, ale zahalená v černé

U Dany Morávkové by se dalo dobře pracovat s jednotlivými kusy, dohromady je zde ale extrémní množství černé barvy, která herečku doslova pohlcuje. Zejména barva v blízkosti obličeje je určující, proto bych zde určitě vyměnila tmavý top za jakoukoliv barvu, napadá mne například pudrově růžová, ale klidně i magenta nebo smaragdová zeleň.

Vynikl by mnohem více její obličej a pečlivě upravené vlasy. Stylově se k sobě vše skvěle hodí, obzvláště kabelka, sako a perly. Jen škoda těch barev.

I Sabina Laurinová v černé kůži

I herečka Sabina Laurinová pojala model kompletně v černé, rozbíjí ho jen hezky upravené zářivě blond vlasy. Sluší jí to, jen je zde několik „chyb“, které by na jiné ženě, neoplývající tak souměrnou a štíhlou postavou, napáchaly mnohem větší škody.

Začneme hned u svetříku: toto provedení s upnutým rolákem a rukávy těsně nad lokty je ten nejméně lichotivý střih, který přidává objem a opticky zmohutňuje tělo i ruce. Naopak rukáv pod loket předloktí zužuje a ruce působí vždy ladněji. V případě hezké kožené pouzdrovky by se určitě hodily lodičky, kotníkové kozačky nohu opět opticky přesekávají a tím pádem zkracují. Lesklé tělové silonky tomu nepřidávají. Ale i tak vypadá paní Sabina dobře.

Kdo je Anna Tejklová:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.