Sabina Laurinová a Denisa Nesvačilová zazářily na akci roku. Představily nové seriály

Herečky Denisa Nesvačilová (31) a Sabina Laurinová (51) patřily mezi nejobletovanější tváře tiskové konference, na které televize Prima představila streamingovou službu prima+ a několik nových seriálů, jež budou dostupné na nové platformě.

Televize Prima v úterý představila novou streamovací službu prima+, kterou spustí už 8. února. Jedná se o unikátní nabídku filmů a seriálů pro celou rodinu. Pod hlavičkou prima+ ORIGINALS byly také představeny novinky z exkluzivní vlastní seriálové tvorby.

Uživatelé se mohou těšit například na komediální gangsterku Bodyguardi, politické drama Sedm schodů k moci, detektivní seriál Půlnoční zpověď či tajemnou detektivní love story Zákony vlka. Každý si může vybrat hned ze tří tarifů předplatného od prémiové verze bez reklam až po sledování zdarma s reklamami.

Kompletní nabídku nové streamovací služby prima+ najdete v tomto článku.

„Může se zdát, že český trh se streamovacími službami je již saturovaný, ale není tomu tak. Návyky lidí se mění, již nesledují pořady jen v televizi, ale i na různých zařízeních a v čase, který se jim hodí. Celosvětová pandemie covidu-19 tento trend výrazně posílila nejen ve světě, ale i u nás. Jen u našich pořadů vzrostla za posledních šest let odložená sledovanost seriálů vysílaných v prime time více než pětinásobně. Z detailních průzkumů také víme, že lidé jsou ochotni si platit více služeb najednou. Zároveň jsme se již na začátku rozhodli jít jinou cestou než naše komerční konkurence. Chceme, aby naše pořady v on-line byly nadále dostupné širokému publiku, proto přicházíme s možností výběru ze tří tarifů a je jen na každém uživateli, které pořady chce sledovat, v jakém předstihu, kvalitě a za kolik,“ řekl generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Na tiskové konferenci zářili Batěk, Laurinová, Nesvačilová či Sagvan Tofi

Na tiskové konferenci se představili například Sagvan Tofi (58) a Anna Kadeřávková (25), kteří si s chutí zahráli v gangsterce Bodyguardi. Anna Kadeřávková webu Prima Ženy prozradila, že si zahrála zajímavou roli mafiánské dcerky. „Sama se ale za zlatokopku nepovažuji,“ prozradila se smíchem, že ve skutečném životě rozmazlená určitě není, v seriálu si ale svou postavu vychutnávala.

Denisu Nesvačilovou a Sabinu Laurinovou diváci uvidí v seriálu Půlnoční zpověď. Linda Rybová (47) a Stanislav Majer (44) na diváky čekají v temném příběhu Zákony vlka. O obrovskou pozornost si už na tiskovce řeklo třaskavé politické drama Sedm schodů k moci, v němž hlavní role ztvárnili Jiří Vyorálek (48), Pavel Batěk (48) a hlavně fenomenální Eva Podzimková, dříve Josefíková (32).

Sedm schodů k moci je inspirováno českým politickým prostředím. Podívejte se tady!

Ve skvělé náladě se na tiskovce objevil investigativní novinář Josef Klíma (71), který sepsal scénář. „Zaujal mě motiv toho, jak se lze do vysoké politiky dostat přes vztahové záležitosti. Známe takové příběhy z historie, ale v Česku se politici k moci dostávají spíše přes zákulisní dohody. Napadlo mě proto toto téma – staré jako lidstvo samo – zasadit do prostředí české politické scény dnešní doby. Nechtěl jsem sledovat kariéru nikoho konkrétního, v hlavní hrdince je obsažen fiktivní příběh ženy, která se z nejnižšího stupně společenského žebříčku dokázala dostat na jeho vrchol díky navazování různých vztahů,“ uvedl Klíma pro web Prima Ženy. Podívejte se do fotogalerie, jak to na přelomové tiskové konferenci vypadalo a komu to nejvíce slušelo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.