Celebrity

15. února 2023 17:39

Karolína Oehmová

Monika Absolonová má doma důchodce. Kvůli jeho spaní se plácla přes kapsu

Monika Absolonová se bojí hadů

Monika Absolonová (46), kterou můžete vidět v nové zvířecí show, má doma pejska v důchodu. Zpěvačka se svěřila, jakou nejdražší věc mu kdy koupila a v jakém povelu je mistr.

Show, kde jsou v hlavních rolích zvířecí šampióni, se tentokrát zúčastnila zpěvačka Monika Absolonová (46). Ta měla v průběhu natáčení největší obavu z toho, že bude muset v nějaké disciplíně soutěžit. Nejhorší kombinace by byla, kdyby jejím soupeřem byl had, pavouk či nějaký brouk. Ty totiž opravdu v lásce nemá.

Pes Moniky Absolonové hůř slyší, ale za pamlsek přijde

Ze všech zvířat určitě nejvíc miluje svého desetiletého labradorského retrívra Jonáše. Sice už hůře slyší, ale za pamlsek přijde vždy. „On vás spíš porazí, protože máte jídlo. Je to klasický labrador v tomhle. Kdyby se dostal k pytli s granulemi, tak ho sežere, dokud nepraskne,“ popsala svého psího miláčka Absolonová, kterou jste mohli vidět také jako průvodkyni pořadem o svatbách Den jak sen.

Pro pohodlí se plácla přes kapsu

Jelikož je Jonáš důchodce, snaží se mu dopřát to nejlepší, aby nestrádal. Nejdražší věc, jakou od své paničky dostal, byly psí pelíšky. „Už několikátý, on je ze začátku všechny zlikvidoval. Teď už má krásný na klouby, aby se mu dobře odpočívalo, ale stejně vždy je úplně někde jinde,“ svěřila se zpěvačka Monika Absolonová, která kromě pejska má i dva syny.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.