Celebrity

15. února 2023 17:39

Karolína Oehmová

Monika Absolonová má doma důchodce. Kvůli jeho spaní se plácla přes kapsu

Monika Absolonová (46), kterou můžete vidět v nové zvířecí show, má doma pejska v důchodu. Zpěvačka se svěřila, jakou nejdražší věc mu kdy koupila a v jakém povelu je mistr.

Show, kde jsou v hlavních rolích zvířecí šampióni, se tentokrát zúčastnila zpěvačka Monika Absolonová (46). Ta měla v průběhu natáčení největší obavu z toho, že bude muset v nějaké disciplíně soutěžit. Nejhorší kombinace by byla, kdyby jejím soupeřem byl had, pavouk či nějaký brouk. Ty totiž opravdu v lásce nemá.

Pes Moniky Absolonové hůř slyší, ale za pamlsek přijde

Ze všech zvířat určitě nejvíc miluje svého desetiletého labradorského retrívra Jonáše. Sice už hůře slyší, ale za pamlsek přijde vždy. „On vás spíš porazí, protože máte jídlo. Je to klasický labrador v tomhle. Kdyby se dostal k pytli s granulemi, tak ho sežere, dokud nepraskne,“ popsala svého psího miláčka Absolonová, kterou jste mohli vidět také jako průvodkyni pořadem o svatbách Den jak sen.

Pro pohodlí se plácla přes kapsu

Jelikož je Jonáš důchodce, snaží se mu dopřát to nejlepší, aby nestrádal. Nejdražší věc, jakou od své paničky dostal, byly psí pelíšky. „Už několikátý, on je ze začátku všechny zlikvidoval. Teď už má krásný na klouby, aby se mu dobře odpočívalo, ale stejně vždy je úplně někde jinde,“ svěřila se zpěvačka Monika Absolonová, která kromě pejska má i dva syny.

Sdílejte článek
Štítky pes soutěž domácí mazlíček Monika Absolonová Šampioni labradorský retrívr FTV Prima zvířecí show

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.