Monika Absolonová rozumí jídlu na jedničku. Pohořela však na termínu ferimetr

Zpěvačka Monika Absolonová prokázala v oblíbené show své nepopiratelné kulinářské zkušenosti. Názvy klasických českých jídel házela z rukávu jako na běžícím pásu. Navíc všechny pobavila svým nevšedním tipem ohledně nového výrazu týkajícího se slavného politika. Podívejte se na extra ukázky.

O Monice Absolonové je známo, že je nejen skvělou zpěvačkou a herečkou, ale také výtečnou kuchařkou. V době covidové pandemie dokonce rozjela na svém instagramovém účtu online kurzy vaření. Že má pokrmy české kuchyně v malíku dokázala i v zábavné show, kdy v tipech jednotlivých jídel excelovala.

Herec Vojtěch Kotek měl coby kapitán bílého týmu v pořadu Máme rádi Česko popisovat typické termíny z českých jídelních lístků. „Je to takový ten ptáček, kterého rádi jíme,“ naznačoval pozvolna Vojta, který nedávno prozradil, že měl jako dítě protekci u paní z trafiky. „Španělský ptáček!“ hádaly ihned Monika společně s atletkou Barborou Špotákovou. „Ne, ne, ne,“ vyvracel jim vzápětí představitel seriálového Einsteina a nakonec je přivedl k myšlence na kuře.

Kulinářský um Moniky Absolonové

Až při detailnějším popisu mohla Monika projevit své kulinářské zkušenosti. „Je k tomu zelenina… Taková omáčka se k tomu dělá. Načervenalá,“ naváděl je Kotek ke správné odpovědi, kterou zběhlá kuchařka o chvilku později vypálila. „Kuře na paprice!“ zvolala pohotově Absolonová, která se v minulém roce musela vyrovnat s bolestným rozchodem.

Nutno podotknout, že zatímco Bob Klepl se soutěže moc neúčastnil, neboť prý v poslední době konzumuje převážně červenou řepu, Monice v tipování zdatně sekundovala dvojnásobná olympijská vítězka Barbora Špotáková. Obě dámy se ale rozcházely v názoru, co je po ránu nejlepší na kocovinu. Slavná zpěvačka hádala v Máme rádi Česko, na které se můžete zpětně podívat na iPrima.cz, vývar, to Špotáková vsadila na česnečku, s níž má zřejmě stejně jako Vojta dobré zkušenosti.

Absolonová ale nezaujala pouze při hádání českých jídel. Pobavila i svým nevšedním odhadem, co by mohl znamenat nově zavedený výraz „ferimetr“.

Její odpověď rozesmála nejen členy jejího týmu, ale i moderátora Libora Boučka, který se prý spolčil s kamarádem proti Kotkovi, a Vandu Hybnerovou, Elišku Březinovou a Lukáše Pavláska, kteří v oblíbeném pořadu soutěžili po boku Jakuba Prachaře. Ten všechny pobavil v minulém dílu show, kdy si s lékařem Petrem Smejkalem zahrál na medicínského experta.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.