Celebrity

17. ledna 2022 06:05

Petra Kloidová

České celebrity, které vloni pořádně zhubly. Kolik ztratily kilogramů a jak se jim to povedlo?

7 pádů Honzy Dědka (21) - Xind Xl ztratil kamarády kvůli dietě

Mezi jedno z nejčastějších novoročních předsevzetí patří hubnutí. Monice Absolonové, Martinovi Zounarovi nebo Tereze Kostkové se povedlo zhubnout už minulý rok. Jak se jim to podařilo?

Monika Absolonová zhubla 18 kilogramů

Monika Absolonová prošla zázračnou dietou, kterou by však nepřála ani nejhoršímu nepříteli. Během několika měsíců zhubla minulý rok 18 kilogramů, z velikosti 42 na 36. Za ztracené kilogramy může rozchod s přítelem Tomášem Hornou, se kterým má dvě děti. „Po koronáči jsem nevypadala úplně jako rozkvetlá, ale pak jsem se rozešla – a já po rozchodu vždycky vypadám líp,“ svěřila se Monika v reakci na lichotku Jana Krause, že jí to moc sluší.

„Nevěděla jsem, že ten rozchod přijde, tak jsem si ještě týden předtím koupila takovou dietu, že jsem už opravdu tlustá a že se blíží otevření divadel a sezona, tak abych zhubla,“ popsala sympatická zpěvačka. Psychicky náročné období, které následovalo, jí přineslo nečekanou a nečekaně účinnou „rozchodovou dietu“. „Rozchod je vždycky smutný, zvláště když jsou v něm děti,“ prozradila zpěvačka v pořadu Show Jana Krause.

Petra Hřebíčková shodila poporodní kilogramy raz dva

Třetí těhotenství Petry Hřebíčkové se mediálně řešilo hlavně proto, že herečka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka humorně prozradila pár pikantnostní – jako třeba to, že si příznaky těhotenství spletla s přechodem. Po dvou klucích přivedla na svět holčičku Márinku. Těsně po porodu se v létě 2021 ukázala na filmové premiéře ve večerních šatech a lidé na ní mohli oči nechat. Vypadalo to, že je Petra Hřebíčková hned na své původní váze a neskutečně jí to slušelo.

Kila prý herečka shazuje nejčastěji díky kojení. „Ty první tři měsíce po porodu jsem taková oplácaná, po půl roce bývám hubenější a také hodně kojím. Což se projevuje na Mariánce, protože je už hodně statná. To kojení hodně pomáhá, kromě toho se člověk zkrátka nezastaví,“ prozradila Hřebíčková pro Český rozhlas Dvojka.

Tereza Kostková si pořídila něco, co ji zvedne z postele každé ráno

Stejně jako Petra Hřebíčková ani herečka a moderátorka Tereza Kostková hubnout nemusela. Pandemie ji ale přivedla k o něco zdravějšímu životnímu stylu, který jí přinesl bonus ve formě pár shozených kilogramů. Kostková si zahrála veterinářku v úspěšném seriálu Hvězdy nad hlavou, možná tam ji inspirovalo pořídit si dalšího zvířecího člena do rodiny.

K hadovi tak přibyl roztomilý pejsek, se kterým celá rodina vyráží na dlouhé procházky. Kostková k venčení přidala i běh, což se pozitivně podepsalo i na její postavě. „Začalo to už koncem loňského roku, jak běhám s naším pejskem, běháme střídavě všichni, takže jsme tak nějak všichni pohubli,“ vysvětlila herečka v létě.

Xindl X zhubl 20 kilogramů

V pandemii se zpěvák a autor Ondřej Ládek alias Xindl X přesunul s rodinou na pár měsíců do slunného Španělska, kde začal hubnout.

„Moje manželka mi ukázala fotku Davida Guetty, abych se podíval, jak skvěle vypadá v 53 a jak vypadám já ve 40. Myslel jsem si, že je to vtip, ale pak jsem zjistil, že mám v mobilu nainstalované nějaké kalorické tabulky. Tak mi došlo, že to asi vtip není, a začal jsem se snažit. Přestal jsem pít a začal jsem sportovat a zhubl dvacet kilo,“ popsal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Kromě toho prozradil, že přišel o pár kamarádů.

Martin Zounar úspěšně bojoval s obezitou

Herec Martin Zounar se minulý rok ve čtyřiapadesáti letech rozhodl zatočit s obezitou, která ho hodně trápila. Tentokrát nešlo o estetiku, ale o zdraví. V dietním režimu je více než rok a cítí se skvěle, hubne pod odborným dohledem.

„Já nejsem člověk, který trpí nadváhou, pár kily, která se dají řešit, ale jsem opravdu obézní a musím vám říct, že mě to nesmírně trápí. Rozhodl jsem se, že tuto nemoc, protože obezita je nemoc, budu řešit, opravdu s tím musím něco dělat, na to už se nedá koukat,“ prozradil Super.cz. A zatím jsou jeho výsledky vynikající.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.