Monika Absolonová vypráví příběhy lásky. V nové dokureality show Den jak sen

UP-Život zalitý sluncem IMG/teaser

Svatba může být plná rodinných zápletek, které vás nadchnou, dojmou, ale i překvapí. A takové budou i svatby na Primě. Těšte se na jedinečnou dokureality show Den jak sen, která zachycuje reálné svatby.

„Manželství je pokus a každý pokus má svou cenu.“ To měl prohlásit už Oscar Wilde, slavný anglický dramatik a básník. A my se na start takového pokusu podíváme pěkně zblízka. Nová dokureality show ukáže, jak může vypadat například svatba na fotbalovém hřišti, skautském táboře, motorkářská svatba nebo třeba svatba jako z pohádky. Ano, přesně takový může být den D.

Inspirujte se a nechte se unést absolutní láskou v dokureality show Den jak sen, kterou můžete sledovat od října na Primě.

Vyprávění celkem deseti příběhů lásky se ujala zpěvačka Monika Absolonová (45), která v rámci jejich zachycení spolu se štábem projede celou republiku. Připomeňme, že sama zpěvačka toho o zamilování a životě v partnerství ví již dost. Na bolestivý konec lásky s bývalým hokejistou Tomášem Hornou (41) sice asi jen tak nezapomene, těžký rozchod po sedmi letech vztahu však dokázala překonat.

Sdílejte článek
Štítky láska FTV Prima svatba Monika Absolonová Docu reality show Oscar Wilde docureality Život zalitý sluncem

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.