Na Wendy z VyVolených nátlak na pohovce nezabírá. Ženáč Ronald se přepočítal

SINGL ŠVIDNDL (3) - Divadlo na pohovce nezabralo

Wendy, kterou před lety proslavila reality show VyVolení, stojí v soutěži před zásadní otázkou. Je úterní muž ženatý, nebo single? Jak se ukáže v bytě Ronalda, brunetku lacinou lží a přetvářkami nedostanete. Tento muž spolu s manželkou nejspíš překombinovali taktiku, což se jim může v cestě za výhrou šeredně vymstít.

Wendy Zapletalová už ví, že muži, které tento týden v rámci soutěže navštíví v jejich domovech, se do jednoho budou tvářit jako nezadaní. Ve skutečnosti je však single jen jeden z nich. Který to v jediné show, kde manželky schvalují svým drahým polovičkám flirt i dotyky, je?

Nevěra je v dnešní době běžné téma a dochází k ní často. Ovšem já ji ráda nemám,“ říká rovnou Wendy s tím, že ona by nejspíš s takovým nadšením pro hru svého milého do laškování a svádění netlačila. „Když jsem chodila do domácností, bylo zajímavé, jak to každý den bylo jiné. Nejvíc v šoku jsem byla z toho, jak jiní navštívení muži jsou. Zaskočená a překvapená jsem byla každý den,“ vzpomíná na svoji účast v pořadu Singl švindl, který můžete sledovat každý všední den večer na Prima SHOW. Jak prozradila dále, hledá muže s charismatem a charakterem. Třeba takového najde právě v této reality show.

Wendy dnes živí práce vizážistky a prý se zajímá o horoskopy, psychologii a řeč těla. Do soutěže šla na rozdíl od dvojice předchozích žen (Niky a Moniky) vybavena bohatými životními zkušenostmi. Všechny její vztahy skončily hororově. Na výchovu syna Karla, který nyní navštěvuje základní školu, zůstala sama.

V úterý se o výhru 80 tisíc korun a ošálení Wendy bude snažit geodet Ronald, jehož do show navezla manželka. „Když Eva přišla s tímto nápadem, vůbec se mi do toho nechtělo. Byl jsem celý vykolejený,“ vypráví Ronald a jeho žena upřesňuje: „Řekl mi, abych na to rovnou zapomněla. Ale jemu tahle soutěž sedne. Je nevyzpytatelný, co se týká toho, že si něco myslí a něco říká.“

Wendy má jasno už u zvací SMS

O své taktice ve hře má přesné představy. Tedy spíš Eva je má. „Buď se musí chovat suverénně, nesmí zaváhat, nebo naopak musí být uzavřený stydlín... ale zase proč by se zapojil introvert do takové soutěže?“ přemítá žena nad plánem útoku.

Na Wendy si ale jen tak s něčím nepřijdou. Hned cítí, že muž, který ji k sobě zve tentokrát, je zadaný. Napovědělo jí znění SMS. Na napravení dojmu má Ronald celý den. Jeho žena si při pečlivém zametání stop po manželství v bytě ovšem prosadí, že zůstane na magnetkách – vydávaná za bývalku. Proč? To asi nikdo moc nechápe. A Wendy si také fotky hned všimne a jen ji utvrdí v prvním dojmu.

„To je divné, tohle chlapi nedělají, že by si nechávali památku na bývalku. Myslím, že muži, když jsou sami, odstraňují fotky minulých lásek,“ hloubá zvídavá návštěva, jistá svojí pravdou si ale stále není. Ronald dál plní pokyny své ženy do posledního puntíku, čímž Wendy zmate. Na záchranu situace není nikdy pozdě, netlačí však Ronald až příliš na pilu, když takřka nutí Wendy k přesunu od jídla na pohovku?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.