Poznáváte slavnou Wendy z VyVolených? Hledá single muže a nebezpečně jí to sluší

Wendy Zapletalová se proslavila jako finalistka první řady VyVolených. Tehdy se o ní psalo jako o baculce, dnes je z ní kráska svůdných ženských tvarů a životní energie z ní jen čiší. Ve vztahové reality show, v níž má odhalit blafující ženáče od jediného single muže, se rozhodně nedá. První manželku pořádně rozhodí hned v pondělí.

Další týden vztahové show a souboje o příjemnou výhru je tady. Začíná v rodině Petra se Sárou, kam hra zavede známou finalistku první řady VyVolených, dnes vizážistku a také maminku školáka Karla Wendy Zapletalovou.

Petr se zajímá o šamanství a zdravý životní styl. Se Sárou se seznámili právě na jednom z podobně zaměřených seminářů. Co tento manželský pár vedlo do soutěže plné přetvářky a podlých taktik? Petr bere svou účast v reality show jako výzvu. „Přijdou nové zkušenosti, může to být dobrodružství,“ říká o sobě a jeho Sára muže jen podporuje: „Petr to zvládne. Umí naciťovat, hledat pravdu pod povrchem, je moudrý a empatický.“ To jistě je. Jen jestli té empatie nebude na Sáru moc.

Ženáč Petr se dotykům cizí ženy bránit nebude

Petr se během návštěvy Wendy rozhodně v ničem přemáhat nebude. „Beru to tak, že je to zábava, problém s ničím nemám. Vtělím se do role single muže a stát se může cokoliv – i to je život. Jiskra přeskočit může. Je to o tom, čemu se muž sám chce otevřít. A jak budu reagovat na doteky? Příjemně, jsem chlap a nebudu se bránit,“ vypustí dál bezelstně v show Singl švindl v pondělí ve 20:10 na Prima SHOW z úst a jeho manželka poprvé viditelně znejistí, jestli skutečně byl tak dobrý nápad poslat muže do náručí jiné.

Wendy z VyVolených je tlustá? Nebo příliš sexy?

„Celý život je hra a i tohle bude mít stejný náboj jako život sám. Ber to tak,“ radí své ženě Petr. V ní už se ale probouzí lvice hájící si přísně svůj domov. To už společně sledují medailonek blížící se návštěvy. „Jsem žena mnoha tváří, jsem soutěživý typ. A své zbraně vytáhnu, tak nenech nic náhodě,“ oznamuje v něm sebevědomě Wendy.

Zajímavý pohled na mezilidské vztahy můžete sledovat od 30. května každý všední den večer na Prima SHOW, kde startuje pořad Singl Švindl. V něm o výhru bojují jedna dáma, tři zadaní muži a jeden single. Žena během návštěv v jejich domácnostech musí odhalit, kdo z pánů je nezadaný a nebojí se při tom použít veškeré své ženské zbraně.

Petr se svůj první dojem ze soupeřky před manželkou nesnaží skrývat. „Vypadá velmi přitažlivě. Vyzařuje sex-appeal a je zřejmé, že jí dělá dobře, když se líbí mužům,“ ohodnotí černovlásku na videu. „Taková tlustá. Ty nemáš rád tlusté. Ta je na tebe tlustá,“ neodpustí si Sára poznámku a na Wendy postupně nenechá nit suchou. Aby se ale nespletla. Tahle „tlustá“ Wendy je viditelně silná soupeřka.

„Jsem dva roky single, miluju stromy a jsem trochu agent. Z osobních zkušeností muže odhalím. Když někdo lže, dotýká se obličeje. Jsem žena mnoha tváří a své zbraně vytáhnu. Přijdu na všechno,“ říká o sobě neohroženě. Pro ni tento týden určitě hraje fakt, že již má zkušenosti před kamerou, není introvert a v neposlední řadě jí to velmi sluší. Během zkoumání stavu Petra dojde na jeho ezoterické schopnosti. Dá se ale jejich prostřednictvím odhalit, jaký je jeho skutečný stav?

Sdílejte článek
Štítky single VyVolení SINGL ŠVINDL vztahová reality show Wendy Zapletalová blafování

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.