Monika si byla jistá, že má nos na odhalování lží. Teď měla ale asi rýmu

SINGL ŠVINDL (10) - Jak si Monika povede ve finále?

Monika (25) se zásadně vzdálila kýžené výhře už několikrát. Jediného svobodného muže označila za jasného ženáče, moc pěkně ji vodil za nos kaskadér Radek. O svých přehmatech ale zatím netuší. O to větší šok jí připraví pravda, kterou odhalí při finálovém vyřazování!

Single, nebo švindlují? Zvídavá studentka Monika se svého týdne ve hře o osmdesát tisíc a pobyt ve wellness rezortu zhostila s chladnou hlavou. Pohledná taktička nemarnila čas společenským tlacháním ani sváděním. Při „vyšetřování“ v domácnostech tří ženáčů a jednoho svobodného muže vsadila na taktiku detektiva Colomba a milé hostitele zasypala dotěrnými otázkami.

Při vyhodnocování jejich odpovědí se pak spoléhala i na svůj „nos na lež“, jehož neomylností tak trochu vyhrožovala ve svém medailonku. Jak se ale opakovaně ukázalo, Moničin nos měl v tomto týdnu asi zrovna slabší chvilku.

Single Jarda podezřele moc uklízí

K největšímu přehmatu došlo při středeční návštěvě u jediného single muže – Jaroslava (49), od něhož Monika odcházela pevně přesvědčena, že je ženatý. Jaroslav je při tom už dvacet let bez ženy, a Moniku dokonce upřímně balil, než že by balamutil. Těch dlouhých dvacet let se staral o tatínka po mozkové mrtvici a neměl čas najít si družku.

Vyplatí se soutěžící Monice taktika, která je úplným opakem její předchůdkyně Niki Inky? Ta v souboji vsadila na ženské zbraně.

Vymstí se Monice důvěra u švindlíře týdne?

Švindlířem týdne můžeme jmenovat ženatého kaskadéra Radka (36). S Monikou to sehrál skutečně na jedničku. Pod dohledem manželky, která si u monitoru v zákulisí nad jeho výkonem radostí mnula ruce, rozjel přehlídku hereckých výkonů. „U každýho chlapa je jasný, že umí lhát. A věřím, že moje soupeřka to nepozná,“ fandil si Radek od samého začátku a k tatktice ještě doplnil. „Ani nebudu muset moc lhát, ponořím se do svého kaskadérského druhého života a pojedu si tuhle lajnu a budu to různě převádět do současné doby. To by mohlo zabrat.“ Žena k plánům ještě upřesnila: „Naše taktika je snadná: Radek bydlí v domě po dědovi, se kterým měl dobrý vztah. Proto teď pomalu dává rekonstrukcemi dohromady jednotlivé části a vládne tu chaos.“

Monika jde sice do finále, během něhož musí správně vyřadit ženaté muže, s jasnými volbami. Diváci show Singl švindl, kterou můžete sledovat každý všední den večer na Prima STAR, ale vědí, že jedinou její jistotou zůstal soutěžící Martin, jehož tak rychle nachytala na okurkách a zapomenuté dětské přesnídávce. U dalších už si s odhady tak dobře nevedla a u čtvrtečního Radka zvlášť, což se jí na závěr možná pěkně vymstí.

„Měla jsem svůj pocit, který ve mně rezonoval, a ani jsem se nemusela moc doptávat. On mluvil a všechno do sebe zapadalo. Měla jsem pocit, že to vím naprosto jistě,“ míní pravdu netušící Monika. Svou intuici si definitivně potvrdí v pátek. Kdo tentokrát dosáhne na výhru? Bude to sebevědomá Monika, nebo někdo z jejích soupeřů?

Sdílejte článek
Štítky rande ženatý muž randění Singl švindl SINGL ŠVINDL

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.