Celebrity

14. října 2022 14:02

redakce Prima Ženy

Našli ho mezi bezdomovci. Partner Lucie Bílé řekl, proč jeho táta skončil na dně

Přítel Lucie Bílé Radek Filipi prošel neuvěřitelnou proměnou

Zpěvačka Lucie Bílá (56) a její partner Radek Filipi (39) rozhodně nepatří k lidem, kteří by museli otáčet v ruce každou korunu. Úplně jinak je na tom ale Filipiho biologický otec. Ten podle zjištění CNN Prima NEWS žije na dně společnosti. Radek Filipi tvrdí, že si táta za svou situaci může sám.

Na jedné straně honosné večírky, koncerty, společenské akce v záři reflektorů... Na straně druhé pak přežívání v opuštěné garáži a vybírání popelnic, aby bylo na jídlo a pití. Dva světy, které oba vnímá Radek Filipi. V tom druhém totiž žije jeho biologický otec Roman Dvorský (60).

„Jsem táta toho Radka, co už sedm let žije se zpěvačkou Lucií Bílou. Jo, nelžu vám. S osudem nic neuděláte, v garážích přežívám devatencát let,“ sdělil Roman Dvorský zaskočenému reportérovi CNN Prima NEWS, který v jednom z ostravských slumů mapoval, jak se na příchod zimy připravují tamější bezdomovci.

Podobné články

Dvorský ale trvá na tom, že není typickým bezdomovcem. Říká, že má přece střechu nad hlavou – i když jde o nuznou garáž, kterou obývá se svým pejskem. V ní stojí dvě postele, obývací stěna i stůl s ubrusem. V obydlí je také televize.

„Nestěžuji si, jsme tady doma. Proud tu mám, nic mi nechybí,“ pochlubil se Filipiho otec, který říká, že není pravda, že by ho na ulici vykopla manželka. Prý od ní raději odešel sám.

„Nevykopla mě. Sám jsem od ní hrdě odešel, a dokonce jí nechal byt za půl milionu korun,“ zavzpomínal muž, který dnes dostává příspěvek v hmotné nouzi a také sleduje, co všechno lidé vyhodí.

„Je mi to trochu trapné, ale vybírám kontejnery a popelnice. Starý papír dávám do sběrny, lahve do výkupu, občas najdu ještě zabalené jídlo, třeba balíček párků, to si pak pochutná tady Lucky,“ popsal Filipiho tatínek a ukázal na svého pejska, který s ním v garáži žije.

Je to agresivní gambler, uvedl Radek Filipi

Je ale velkou otázkou, proč se na okraj společnosti Dvorský dostal. Redakce o reakci požádala také Radka Filipiho, který spoustu věcí vidí úplně jinak.

„Vím, že je řada lidí, kteří si to, že jsou na ulici, opravdu nezaslouží. Ale vy se mě ptáte na agresivního, zlého, násilnického alkoholika a gamblera, který léta tak ubližoval celé naší rodině, že ho už víc jak 25 let nepovažujeme za jejího člena. Nepřeji mu nic zlého, ale na ulici se dostal sám,“ uvedl pro CNN Prima NEWS partner Lucie Bílé, který nepopírá, že jeho vztahy s otcem jsou na bodě mrazu.

Na svatbu určitě nepůjde

Roman Dvorský také uvedl, že si myslí, že jeho syn si Lucii Bílou nakonec vezme za manželku. Není ale naivní a ví, že pozvání na svatbu určitě nedostane.

„Něco se špitá, že by si můj Radek už mohl Lucku Bílou konečně vzít. Na svatbu mě ale stejně nepozvou,“ dodal muž, který má kromě Radka ještě další dva syny. Jak přesně žije a jak tráví dny otec Radka Filipiho, se dozvíte v druhém díle reportáže, který redakce vydá v neděli 16. října.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.