Celebrity

27. února 2024 08:20

Eliška Reiglová

Natálie Jirásková peníze od rodičů nepotřebuje. Je samostatná, říká Iva Kubelková

Zpěvák Adam Mišík (26) a jeho přítelkyně Natálie Jirásková (19) spolu bydlí už déle než rok. Od rodičů se mladá modelka odstěhovala v osmnácti a od té doby, jak se její maminka Iva Kubelková (46) pochlubila, po nich nechtěla ani korunu. Maturita ji čeká teprve letos, přesto se po finanční stránce dokázala už před časem osamostatnit.

Jen pár měsíců poté, co jejich vztah vyplaval na veřejnost, spolu Adam Mišík a Natálie Jirásková začali bydlet. Svolit k tomu, aby tehdy teprve osmnáctiletá dívka vylétla z hnízda, když ještě studuje střední školu, nebylo pro její maminku Ivu Kubelkovou tak náročné, jak by si leckdo mohl myslet. Vzájemná důvěra matky a dcery nedala prostor k pochybnostem.

„Natálce je devatenáct, Adamovi šestadvacet a já to asi nevnímám jako veliký věkový rozdíl. Myslím si, že to je takové lehce smazatelné mezi mužem a ženou. Já jsem to vůbec neřešila. Vůbec mi nepřišlo, že bych ji měla na něco upozorňovat. Pro mě je zásadní, že má někoho, s kým chce být a s kým si rozumí,“ řekla Iva Kubelková v rozhovoru pro web eXtra.cz.

Nová energie

Přestože se vztahem své dcery neměla Kubelková nejmenší problém a naopak se radovala, že je Natálie šťastná, připustila, že probouzet se do nových rán bez ní bylo pro všechny ostatní po nějakou dobu dost náročné. Kromě rodičů i mladší dcera Karolína pociťovala absenci sourozenecké energie. Všichni si ale museli zvyknout.

„Odejde vám dítě a ta její energie doma chybí. Chybí nejenom vám, ale i mladší ségře, prostě tam najednou není. Takže se přiznám, že pár měsíců jsem to zpracovávala, to stoprocentně. Zvykala jsem si na to a musela se neustále uklidňovat v tom, že je to vlastně dobře, když to dítě odejde,“ prozradila moderátorka.

Čtěte také: Mišík a Jirásková o tom, jak tráví večery: Zapneme telku, jsme unavení úplně jako staří lidé

Nyní Kubelková vidí, že sestěhování s přítelem její dceru v mnohém posunulo. „Víc si váží věcí a samozřejmě je i sama schopná to přiznat, připustit a na svůj věk mluví velmi rozumně. Souvisí to s určitou zkušeností, kterou to dítě začne mít, když se začne starat samo o sebe,“ připustila hrdá dvojnásobná maminka.

Finanční samostatnost

„Natálka sice odešla, ale zároveň se hodně osamostatnila díky občasné práci, přivydělá si modelingem, focením nebo spoluprací na sociálních sítích. Takže ona odešla s tím, že je opravdu komplet samostatná. Odešla v osmnácti letech a já jí od té doby nemusela dát ani korunu,“ pochlubila se Iva Kubelková.

Natálie Jirásková si nejen vydělává, ale také se teď velmi pečlivě připravuje na maturitní zkoušku. „Je samostatná jednotka, k tomu studuje a to si taky myslím, že v dnešní době není samozřejmostí, aby děti v osmnácti letech byly takhle samostatné,“ dodala Kubelková, která nechala dceru vylétnout z hnízda a sama vidí, nakolik jí to prospělo.

Podívejte se, co Jirásková a Mišík prozradili v Show Jana Krause:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.