Celebrity

19. srpna 2022 16:14

Josef Šťastna

Návrat k nevinnosti. Manželka trenéra Růžičky změnila barvu. Řekla, co se děje

Manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky (59) patří k ženám, které velmi rády experimentují s vlasy. Nyní se Marie Růžičková (34) rozhodla, že na čas se z ní stane zrzka. Pro Prima Ženy ale prozradila, že to není konečná fáze její proměny.

Na svém instagramovém profilu zveřejnila několik fotek s novými vlasy a lidé jí začali psát pochvalné komentáře. Marie Růžičková se rozhodla pro dramatickou proměnu, která u ní dopadla na jedničku.

Najednou je z Marušky výrazná zrzka, což dokonce opticky ubralo i kilogramy na její postavě. Marie ale je teprve na začátku své velké proměny.

„Už dlouho jsem nad tím přemýšlela. Jsem původně blondýna, vracím se k tomu. To se dělá tak, že se jde nejdříve přes zrzavou, pak budu dál pokračovat k blond,“ vysvětlila pro Prima Ženy dáma, se kterou našel životní štěstí jeden z nejlepších českých trenérů.

Marie Růžičková se hlídá i v jídle

Při pohledu na fotky, které Marie na Instagram dává, je jasné, že se snaží udržovat v kondici přestože péče o rodinu je náročná. Ráda vyráží do přírody na dlouhé procházky, má ráda také bruslení. Zajímavé je, že v jídle se moc nehlídala. I to se nyní změnilo.

„V posledních asi dvou letech jsem jídlo popravdě vůbec neřešila, ale teď jsem začala tak trochu zdravě jíst. Snažím se zařazovat hodně ovoce, zeleniny, dostatečně pít a taky se víc a intenzivněji hýbat,“ popsala Marie otevřeně pro web Prima Ženy.

Vladimír Růžička si svou Marušku vzal v roce 2017 na zámku Červený hrádek nedaleko Chomutova. Byla to pro něj druhá svatba. Jeho první manželka Eva, kterou si vzal v roce 1982, podlehla v roce 2016 zákeřné rakovině.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.