Celebrity

6. září 2023 08:45

Tomáš Durčák

Jaromír Soukup promluvil o rozchodu s Agátou. Nechápu tu nenávist kolem mě

Zatímco Agáta Hanychová (38) oznámila svůj rozchod s partnerem a otcem své nejmladší dcery Rozárky Jaromírem Soukupem (54) již v neděli, mediální magnát až doposud mlčel. Mezitím se vyrojila řada spekulací o příčině rozpadu jejich vztahu. Nyní se rozhodl konečně promluvit a některé věci uvést na pravou míru.

Nezvolil však k tomu sociální sítě, nýbrž svou vlastní televizi Barrandov, konkrétně pořad VIP svět, který uvádí. „Agáta oznámila rozchod, s Agátou netvoříme pár. S údivem jsem sledoval, kolik nenávisti kolem mě je. Jak jsem byl Agátě nevěrný, jak zkrachuju. Přijde mi to přes čáru,“ začal svůj monolog Jaromír Soukup.

Následně se věnoval tématu jeho údajné nevěry, o níž se až doposud spekulovalo jako o možném hlavním důvodu rozchodu jednoho z nejsledovanějších párů českého showbyznysu. „Prý jsem byl Agátě nevěrný s Terezou Mátlovou. Neviděl jsem ji ale rok a půl. Takže nevím, co to má znamenat. Někdo si to zkrátka vymyslel, aby mi ublížil a Agátě také. To mě štve,“ pokračoval znechuceně miliardář, z jehož slov bylo zřejmé, že mu titulky v médiích z posledních dní vůbec nejsou po chuti.

Čtením polopravd, spekulací a nenávistných zpráv online však celé martyrium pro Soukupa neskončilo. „Pak mě dokonce kontrolovala policejní jednotka, že převážím drogy. Jak člověku ještě mohou ublížit? Co by se ještě mělo stát? Zastřelit mě, zapálit mi dům, zničit mě… Co jsem komu udělal?“ dodal stále nevěřícně vypadající mediální magnát, který zřejmě netušil, jaký vír událostí dá tento rozchod do pohybu.

Své veřejné vyjádření ke konci vztahu s Agátou však opět promptně ukončil s tím, že žádné další podrobnější informace už ven pouštět nemíní. „Mám hranici, soukromí je soukromí. Mám hranici, kam veřejnost nepustím,“ dodal na závěr. Jeho reakce byla dle některých spekulací něčím, s čím vůbec nepočítal. Podle některých zdrojů totiž Agáta rozchod veřejně oznámila bez Jaromírova souhlasu či vědomí. Její slova o rozpadu vztahu tak pro něj měla být stejným šokem jako pro zbytek národa. „Soukup vůbec nečekal, že to Agáta udělá, a zuřil,“ citoval svůj zdroj eXtra.cz.

Je tomu teprve rok a pár měsíců, co Agáta nadšeně oznámila svou lásku s mediálním magnátem, s nímž v jeden moment plánovala i svatbu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.