Celebrity

1. prosince 2022 06:00

David Laštovka

Nela Boudová slaví 55. Jak šel čas s nestárnoucí sexy herečkou, která je i koučkou

Říká se, že ženy zrají jako víno. U herečky Nely Boudové (55), která je dokonalým důkazem toho, že stárnout se dá s grácií a noblesou, to platí stoprocentně. Jak to dělá, že si stále udržuje mladistvý vzhled?

Nela Boudová, která slaví pětapadesáté narozeniny, patří mezi atraktivní dámy. Má v sobě neskonalý půvab, šmrnc i temperament. Není divu, že se stala velmi obsazovanou herečkou. Na svém kontě má desítky filmových, televizních a divadelních rolí. Její příjemný hlas se uplatňuje také v dabingu.

To však není jediné, co ji momentálně zaměstnává. Už druhým rokem koučuje klienty v různých životních situacích. Aby byla v životě šťastná, metody a techniky, které se naučila od renomovaných terapeutů, občas aplikuje i sama na sobě.

„Je úžasné, jak člověk může změnit svoji mysl, zvyky a naučit se vidět svět z mnoha úhlů. Vidím, co se mnou studium udělalo. Myslím, že je to moje největší životní změna k lepšímu a naplněnému životu. Dřív jsem měla často pocit, že mě život válcuje. Tentokrát mám pocit, že si život vědomě řídím. Nežiju podle příruček, ale člověku to dá jiný pohled. A v lidech čtu věci, které jsem tam předtím nečetla. Vidím jejich motivace a cítím, kde je problém,“ svěřila se v rozhovoru v Blízkých setkáních na Dvojce.

Imunitu posiluje otužováním

Svět je podle ní plný předsudků. „Jsou lidé, kteří si řeknou: ‚No jo, bláznivá herečka,‘ ale mně je to jedno. Věřím na chemii a je to jako ve vztahu. Přijdou ke mně lidé, kteří přijít chtějí a mají pocit, že jim mám co říct. Říká se, že kvalita našeho života je odvislá od toho, jak kvalitní otázky si v životě klademe. Musím s tím souhlasit. A lidé, kteří se ptají a chtějí se někam posunout, rostou. Člověk vždycky může jít někam dál, i když je v životě spokojený,“ dodala Nela Boudová.

Nela Boudová byla hostem pořadu Povídej na CNN Prima NEWS:

V soukromí je pyšnou mámou dvou dospělých synů a jedenáctileté dcery, kterou má v pěstounské péči. Už více než rok žije ve spokojeném vztahu s reportérem Janem Tunou. Jak sama přiznává, žijí hodně akční život, oba jsou horké hlavy, ale vzájemně se od sebe hodně učí.

Mezi její velké záliby patří také otužování. Koupáním ve studeně vodě posiluje svoji imunitu a podle svých slov si tím udržuje i svoji stále štíhlou postavu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.